ח' סיון התשפ"ד
14.06.2024
תיעוד מטורף > פשוט נס

אופנוען כמעט הרג אם ובת חרדיות • צפו

נס זו לא מילה. תיעוד שהופץ ברשתות החברתיות, בו נראה נהג אופנוע עוקף בדהרה, רכב שעצר לפני מעבר חציה, כדי לאפשר לאם ובתה לחצות את הכביש וכמעט פוגע בהם, הגיע לידי המשטרה שהצליחה לאתר את החשוד, לעצור אותו ולהגיש נגדו כתב אישום • צפו בנס הגלוי

אופנוען כמעט הרג אם ובת חרדיות • צפו
כמעט ופוגע באם ובתה צילום: מתוך הסרטון שהופץ ברשתות החברתיות

שוטרי משטרת ישראל הצליחו לאתר בעל חברת משלוחים בן 22 שנראה נוהג בקטנוע, עוקף רכב לפני מעבר חציה וכמעט דורס אם ובת חרדית, כשהם חוצים את הכביש ורק בנס לא נפגעו.

סרטון שהופץ ברשתות החברתיות שבו רואים נהג קטנוע, עוקף במהירות, רכב שעצר לפני מעבר חצייה בעיר צפת, במטרה לאפשר לאם ובתה לחצות את הכביש בבטחה, וכמעט דורס אותן, הגיע לידי אגף התנועה במשטרת ישראל.

רוכב אופנוע עוקף במעבר חצייה וכמעט פוגע באם ובת חרדים

חוקרי התנועה צפו בסרטון ובנהיגתו הפרועה והמסוכנת של רוכב הקטנוע, שרק בנס האם וביתה לא נפגעו וביצעו פעולות חקירה לאיתור החשוד.

החוקרים הצליחו לאתר את החשוד. הוא עוכב לחקירה ולבסוף רישיונו נשלל למשך 30 ימים והוגש נגדו כתב אישום בגין הסעיפים הבאים: אי מתן זכות קדימה להולך רגל במעבר חצייה, תוך קרבה מסוכנת של רכבו להולך רגל, עקיפת רכב לפני מעבר חצייה וכן נהיגה בקלות ראש.

"משטרת ישראל שבה ומדגישה כי יש להאט את מהירות הנסיעה בקרבת מעבר חצייה, ובסמוך לבתי ספר וגני ילדים על מנת לאפשר חצייה בטוחה להולכי הרגל!", נמסר מהמשטרה.

עוד נמסר, "משטרת ישראל פועלת כנגד נהגים פורעי חוק המסכנים את ציבור הנוסעים ומשתמשי הדרך, תוך בריונות וזילות בחוק. פעילות זו תימשך באופן גלוי וסמוי במטרה להביא את העבריינים לדין ולהבטיח את שלום הציבור".

עקיפה נס רוכב אופנוע צפת מעבר חצייה

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 3 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד