1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. פוליטי

האם נתניהו שיקר או שבאמת רצה עימות?

האם נתניהו באמת רצה עימות? גורם בכיר המקורב לחקירת רה"מ אמר ל"החדשות": "נתניהו אכן ביקש עימות עם עדי המדינה אבל אמר שהוא צריך להיוועץ בעורכי הדין שלו - ונעלם" • נתניהו בתגובה לדיווח: "עוד הדלפות מגמתיות ופייק ניוז בחדשות 2"

אלי שלזינגר ויוסי אסולין, ג' שבט תשע"ט 09/01/2019 22:01

ביבי: "הדלפות מגמתיות" ראש הממשלה בנימין נתניהו ראש הממשלה בנימין נתניהו צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

הערב (רביעי) דיווח כתב המשפט של חברת החדשות, גיא פלג, כי בניגוד לדברי נתניהו ב"הודעה דרמטית", הרי שדרישתו של ראש הממשלה הייתה הרבה פחות נחרצת.

על פי הדיווח, כשנתניהו ביקש בפעם הראשונה עימות הוא אמר לחוקריו "אני רוצה מאוד עימות, אבל אני חייב לבדוק עם עורכי הדין שלי, אני לא יודע אם ירצו".

בפעם השנייה, כשביקש עימות מחוקריו, אמר: "אני רוצה לעשות עימות אבל אני רוצה להיוועץ עם עורכי הדין שלי שוב". החוקרים השיבו לו: "אם תרצה אפשר לעשות עימות".

"צריך להיוועץ". (קרדיט: מתוך הכתבה ב"החדשות")

אלא, שלדברי גורם בכיר המקורב לחקירה מאז לא חזר נתניהו אל חוקריו בעניין זה.

לדברי הגורם הבכיר הבקיא בפרטי החקירה: "מאז החקירה האחרונה לפני כחצי שבה לא שמענו ממנו כלום, לא ממנו ולא מעורכי דינו בעניין הזה, כשהוא או הם רצו לדבר איתנו או להעיר משהו כמו בעניין ניצב ריטמן הם ידעו למצוא אותנו".

עוד הוא הוסיף: "הבנו בדיוק ההיפך, שהוא לא רוצה עימות כי הוא לא חזר אלינו. לומר עכשיו כשהחקירה הסתיימה שהוא רוצה עימות זה רק ניסיון שלו לעצור את ההחלטה שהוא מבין שצפויה להתקבל בקרוב מאוד".

ראש הממשלה נתניהו הגיב בטוויטר: "עוד הדלפות מגמתיות ופייק ניוז בחדשות 2. פעמיים דרשתי עימות עם עדי המדינה. עכשיו המשטרה מנסה לגלגל אליי את האחריות למחדל הזה ולניסיון שלהם להסתיר את האמת. מספיק עם התירוצים. אני חוזר גם הערב על דרישתי לעימות. מגיע לציבור לדעת את האמת!".


הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.