1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. בחירות 2019

גל הירש מציג את המצע של מפלגתו החדשה

לאחר שהודיע על הקמת "מפלגת מגן", תא"ל גל הירש מציג היום את מצע הבחירות שלו • "נעביר את האוכלוסיות המוחלשות מהחצר האחורית אל הקדמית"

ארי קלמן, ה' שבט תשע"ט 11/01/2019 13:16

"אנחנו בשטף דם חברתי" גל הירש גל הירש צילום: באדיבות המצלם

בשבוע שעבר הודיע תא"ל גל הירש על פתיחת מפלגה חדשה ועל כוונתו לרוץ לכנסת בבחירות הקרובות. הירש רשם את המפלגה תחת השם "מפלגת מגן", והיום הוא פרסם בחשבון הפייסבוק שלו את מצע המפלגה החדשה - מפלגה שמצטיירת כמפלגת ימין.

לדבריו: "המפלגות הקיימות נשברות ולא במקרה. עם ישראל מתפלג, אנחנו בשטף דם חברתי, מערכת הבחירות הזו היא לא רק מלחמת שברים, היא גם ׳מלחמת כוכבים׳. דוגמנות פוליטית, רשימות עלומות ואנשי הדממה".

הירש הוסיף כי "יש הבדל בין מעשים לבין מעשיות ולכן אנחנו אומרים את מה שאנחנו חושבים, אנחנו מתכוונים למה שאנחנו אומרים, כשנציג את הצוות תראו".

"אנחנו מכל העם ומקול העם, אנחנו נפעל לאחדות ישראל, לאיחוי וריפוי השברים, אנחנו נביא שוויון אמיתי לבני המיעוטים, אצלנו יהיה תכל׳ס, אנחנו זה חינוך, חמש יחידות ערכים, מסורת ישראל ודרך ערך".

"אנחנו", הוסיף הירש, "נעביר את האוכלוסיות המוחלשות מהחצר האחורית אל הקדמית כל הזמן, אנחנו נדאג למשרתים בצה״ל לכוחות הביטחון ולמתנדבים, הם הערובה לקיום המדינה".

עוד הוסיף הירש: "אנחנו נדאג לפיתוחם של חבלי מולדת, הגולן, הגליל, איו״ש, עוטף עזה, הנגב והערבה ישודרגו ואת ירושלים נחזק - יש לנו תכנית".

"נפעל לעידוד ההתיישבות, החקלאות והתעשייה, אנחנו נביא לחיזוק מערכת אכיפת החוק ונטמיע בה את ריסון הכוח, איזונים, בלמים, סבירות וצדק".

לסיום אמר: "אנחנו בעד הבעד, לא בעד הנגד. אצלנו זה אנחנו לפני אני! אתם מוזמנים לכוחות המגן".


הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.