1. עמוד הבית
  2. בריאות ומדע
  3. חדשות בריאות

התפללו: מצבו של הפצוע מוסיף להיות קשה מאוד

הנער בן ה-14 שנפצע אמש באורח קשה בקברו של שמואל הנביא בירושלים, כתוצאה מסלע שניתק ממקומו וקטע את רגלו, נותח הלילה בניסיון להציל את הגפה וכעת הוא זקוק לתפילות | ל'בחדרי חרדים' נודע כי מצבו מוסיף להיות קשה מאוד וכי הוא מורדם ומונשם | מנחם מנדל בן רבקה

אלי שלזינגר, י"ב שבט תשע"ט 18/01/2019 11:01

האסון בקבר הנביא זירת האסון זירת האסון צילום: באדיבות המצלם

בבית החולים הדסה עין כרם הסתיים הניתוח של מנחם מנדל בן רבקה בן ה-14, שמצבו מוגדר קשה לאחר שנפגע אמש במתחם קבר שמואל הנביא בירושלים.

מנחם מנדל, נפגע קשות ברגלו לאחר שאבן מהחומה העתיקה נפלה על רגלו. הוא טופל על ידי צוות רפואי של איחוד הצלה ופונה לבית החולים הדסה עין כרם שם הוכנס מיד לחדר ניתוח.

הבוקר (שישי) נמסר מבית החולים כי מצבו מוסיף להיות קשה מאוד, וכי הוא מורדם ומונשם. "הרופאים עשו ככל שביכולתם להציל את הגפה הפגועה, עכשיו צריך הרבה תפילות", אמר אחד החובשים שטיפל בנער.

העתירו בתפילות ובתחנונים עבור מנחם מנדל בן רבקה לרפואה שלמה בתוך כל שאר חולי ישראל.

כזכור, אמש (חמישי) דיווחנו ב'בחדרי חרדים' על אודות בן 14 שנפצע באורח קשה, לאחר שאבן נפלה על רגלו וקטעה אותה במתחם קבר שמואל, מערבית לירושלים. הנער פונה בניידת טיפול נמרץ של איחוד הצלה לביה"ח 'הדסה עין כרם'.

מדוברות איחוד הצלה נמסר כי "הנער טיפס על חומה במתחם קבר שמואל. אבן שהתנתקה מהחומה גרמה לו ליפול, צנחה על רגלו וקטעה אותה".

עוד נמסר כי "צוות ניידת טיפול נמרץ של איחוד הצלה הגיע למקום במהירות, טיפל בנער ופינה אותו במצב קשה לביה"ח הדסה עין כרם".

מבית החולים הדסה עין כרם נמסר ל'בחדרי חרדים' כי ליחידת הטראומה פונה נער כבן 14 במצב קשה, עם פגיעת גפיים תחתונות קשה מאוד - ככל הנראה לאחר שנחבל מאבן/סלע. הנער הוכנס מיד לחדר הניתוח.

מפרטים שהגיעו לידי 'בחדרי חרדים' עולה כי מדובר בבחור חרדי תושב ארצות הברית שבא לבקר בישראל. נאחל לו רפואה שלמה ומהירה בתוך שאר חולי עמו ישראל.
עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. מה? טיפול, ניהול אירוע ופינוי -  

    חיים

    • אין על טיחוד הצלה תמיד ראשוניים ומקצועיים (ל”ת)

      מיכל