1. עמוד הבית
  2. בחצרות
  3. בחצרות חסידים

מחפשים טיש לכבוד ט"ו בשבט? זה המקום

'בחדרי חרדים' מגיש פרוייקט מיוחד לחג האילנות: זמני הטישים בחצרות האדמו"רים שייערכו בימי ראשון ושני השבוע, לרגל חמישה עשר בשבט • כנסו

משה ויסברג, י"ג שבט תשע"ט 19/01/2019 23:06

ראש השנה לאילנות שוקי לרר הרבי מסאדיגורה בטיש ט"ו בשבט. צילום: שוקי לרר

אונגוואר: ביום שני בשעה 4:00 אחר הצהריים בבית המדרש הגדול בקרית אונגוואר בשכונת רמות בירושלים.

אלכסנדר: האדמו"ר השוהה למנוחה בעקבות ניתוח שעבר יגיע ביום ראשון בשעה 5:15 אחה"צ בבית המדרש אלכסנדר ברח' אחיעזר 6 בב"ב.

אנטניא: ביום ראשון בהיכל בית מדרשו 'תפלה למשה' אנטניא ברחוב הושע בבני ברק בשעה 8:00.

אשלג: ביום ראשון בשעה 8:30 בערב בבית מדרש אשלג ברחוב אבן עזרא בב"ב.

אשלג: ביום ראשון בערב בבית המדרש ברחוב שד"ל בבני ברק בשעה 7:15.

אשלג חזון איש: ביום שני בהיכל בית המדרש ברחוב חזון איש בבני ברק בשעה 4:50 אחר הצהריים.

באבוב: ביום ראשון בערב בבית המדרש הגדול בשכונת בורו פארק בברוקלין בשעה 21:00.

באיאן: ביום ראשון בשעה 8:30 בערב בשילוב שמחת האירוסין לבתו של האדמו"ר מבאיאן, עם בן האדמו"ר מסוכטשוב, בהיכל הקלויז הגדול ברח' מלכי ישראל בירושלים.

בוהוש: ביום ראשון בשעה 8:00 בערב, בבית המדרש בוהוש ברחוב חגי בבני ברק.

בוטושאן: ביום ראשון בשעה 10 בערב בבית המדרש ברחוב ישעיהו בב"ב.

ביאלא: ביום ראשון בשעה 8:30 בערב בבית המדרש הגדול ברח' יעקובזון בירושלים.

ביאלא לעטשנא: ביום ראשון בשעה 9 בערב בבית מדרשו ברח' נהר הירדן 30 בבית שמש.

ביאלא פשיסחא: ביום ראשון בשעה 9:30 בבית המדרש ברחוב אמרי ברוך בבני ברק.

ביטשקוב: ביום שני בשעה 5 אחר הצהריים בהיכל בית המדרש ביפו.

בעלזא: ביום שני בהיכל ה'גרויסע שטוב' בקרית בעלזא בירושלים. האדמו"ר ייכנס לעריכת הטיש סמוך לשקיעת החמה בהשתתפות אלפי חסידים.

בערגסאז: ביום ראשון בשעה 7:30 בערב בבית המדרש ברחוב יוסף קארו 13 באלעד.

דאראג: ביום שני בהיכל בית המדרש הגדול ברחוב רב יצחק נפחא בבני ברק לפני השקיעה.

דושינסקיא: האדמו"ר יערוך ביום שני בשעה 3:30 טיש בבית מדרשו ברח' שמואל הנביא בירושלים.

דעעש: ביום ראשון בשעה 8:30 בביהמ"ד דעעש ברחוב רבי טרפון 3 בבני ברק.

דרכי שמואל: הגה"צ רבי מנחם מענדל טוביאס מדרכי שמואל מדרכי שמואל יערוך ביום ראשון טיש לרגל חמשה עשר בשבט בשעה 9 בערב בבית מדרשו ברח' השלושה 32 בב"ב.

הורנסטייפל: ביום ראשון בשעה 7:30 בערב בבית המדרש ברחוב אחינועם 18 בשכונת סנהדריה בירושלים.

וואסלוי: ביום ראשון בערב בבית המדרש של החסידות ברחוב יצחק מאיר הכהן בבני ברק.

ווערצקי: ביום ראשון בערב בבית המדרש ברחוב השלושה 30 בבני-ברק.

ויז'ניץ: ביום שני בשעה 5:00 אחר הצהריים, בהיכל בית המדרש הגדול בקרית ויז'ניץ בבני ברק. הרבי יגיע ממקום שהותו בנתניה במיוחד לטיש. 

ויז'ניץ: ביום ראשון בבית המדרש 'מרכז חסידי ויז'ניץ' ברחוב עזרא בבני ברק בשעה 18:00.

ויז'ניץ בית שמש: ביום שני בשעה 5:00 אחר הצהריים, בהיכל בית המדרש 'אהבת ישראל' ויז'ניץ בבית שמש.

זוועהיל: ביום ראשון בשעה 20:00 בבית המדרש הגדול בשכונת בית ישראל בירושלים.

זוועהיל: ביום ראשון בערב בהיכל בית המדרש ברחוב שמואל הנביא פינת יחזקאל בירושלים בשעה 8:30.

זוועהיל ארה"ב: האדמו"ר מזוועהיל ארה"ב יערוך ביום ראשון טיש בשעה 8:30 בערב בבית מדרשו ברכת אברהם זוועהיל במאנסי.

זידיטשוב: ביום שני בשעה 2:00 בצהריים בבית המדרש ברחוב רבינא בבני ברק.

חוג חתם סופר: ביום ראשון בשעה 8:30 בהיכל ביהמ"ד ברחוב מימון 18 בבני ברק.

טאהש: ביום ראשון בשעה 6:15 אחה"צ בבית המדרש הגדול אור החיים בקרית טאהש בקנדה.

טאלנא: ביום שני בשעה 16:30 אחר הצהריים בבית המדרש ברחוב אביתר הכהן בירושלים.

טאלנא: ביום ראשון בשעה 8:00 בערב בשילוב שמחת השבע ברכות לרגל נישואי בנו של האדמו"ר, באולמי עטרת צבי בעיר אשדוד.

טמשוואר: ביום ראשון בערב בבית המדרש ברחוב סוקולוב פינת הרב קוטלר בבני ברק בשעה 8:00.

טשערנביל: ביום ראשון יערך טיש בשילוב מעמד הדינר לטובת קרן הבניין בית המדרש החדש, מעמד 'פירותיך מתוקין', באולמי אנשי ספרד בשכונת בורו פארק בברוקלין.

טשערנוביל: ביום ראשון בערב בבית מדרשו ברחוב חבקוק בבני-ברק בשעה 8:30.

טשערנאביל: ביום ראשון בביהמ"ד של החסידות ברחוב ינאי במרכז ברובע ז' באשדוד בשעה 8:30, בשילוב 'יום ההצלה' לאדמו"ר זצ"ל.

לובלין: ביום ראשון בערב בהיכל בית המדרש ברחוב אלישע בבני-ברק בשעה 8:30.

לוצק: ביום ראשון בשעה 20:00 בערב בבית המדרש לוצק ברח' שמואל הנביא בירושלים. בשילוב שמחת אירוסי בן האדמו"ר מלוצק, חתן האדמו"ר מאלכסנדר, עם בת הרה"צ רבי מנחם דוד הורוויץ אב"ד דז'יקוב ירושלים.

לעלוב: ביום שני בשעה 4:15 בהיכל בית המדרש הגדול לעלוב ברחוב אהרונוביץ 20 בב"ב.

לעלוב: ביום ראשון בערב בהיכל בית המדרש ברמת לעלוב בבני-ברק בשעה 9:00.

לעלוב ירושלים: ביום ראשון בערב בהיכל בית המדרש ברחוב בלזר 20 בשכונת בית ישראל בירושלים בשעה 9:15.

לעלוב ניקלשבורג: ביום שני בבית המדרש ברחוב כפר נחום בירושלים, בשעה 4:30 אחה"צ.

מבקשי השם: האדמו"ר יערוך פירות טיש וחלוקת פירות לחסידים בבית מדרשו ברח' קהילות יעקב 63 בבני ברק.

מהרי"ד מלעלוב: ביום ראשון בשעה 7.30 בערב בבית המדרש ברח' בר אילן בירושלים.

מישקולץ: ביום ראשון בשעה 8:00 בהיכל בית מדרשו מישקולץ ברחוב סלנט 8 בפתח תקוה.

מעזבוז: ביום שני בשעה 20:00 בערב באולם שע"י בית הכנסת רמב"ם ברחוב ריינס 13 בפ"ת.

מכנובקא-בעלזא: האדמו"ר יערוך את הטיש בבית מדרשו ברחוב רש"י 31 בבני ברק, ביום שני בשעה 4:30, לאחר תפילת מנחה.

משכנות הרועים: ביום ראשון בשעה 9:00 בהיכל בית המדרש ברחוב מאה שערים בירושלים.

נדבורנא באניא: ביום ראשון בשעה 9:00 בבית מדרשו ברחוב דוד 21 בירושלים.

נדבורנה: ביום שני בהיכל הטישים שעל ידי בית המדרש הגדול בקרית נדבורנה בבני ברק, בשעה 2:30 בצהריים.

נדבורנה אלעד: ביום ראשון בשעה 9:00 בבית המדרש ברחוב רבי פנחס בן יאיר באלעד.

נדבורנא באניא: האדמו"ר מנדבורנה באניא יערוך טיש ביום ראשון בשעה 9 בערב בבית מדרשו ברח' דוד 21 בשכונת הבוכרים בירושלים.

נדבורנה ביתר: ביום ראשון בבית המדרש בגבעה A ברחוב אש קודש בשעה 8:00.

נדבורנה ירושלים: ביום שני טיש לאחר מנחה בשעה 3:30 בצהריים בבית המדרש ברחוב עזרא 26 ירושלים.

סאדיגורה: האדמו"ר מסאדיגורה השוהה בביקור בקרב חסידיו בלונדון, יערוך ביום ראשון בערב בשעה 9 טיש באוהל שיוקם ברחבת בית המדרש אור ישראל סאדיגורה בשכונת סטמפורד היל בלונדון.

סאסוב: ביום ראשון בשעה 8 בערב בבית מדרשו ברחוב רש"י בבני ברק.

סטראפקוב: ביום ראשון בערב בבית המדרש שערי ירושלים ברח' ניסנבוים 20 בקרית משה בירושלים בשעה 7:30 בערב.

סלאנים: האדמו"ר מסלאנים השוהה בקרב חסידיו במאנסי, יערוך ביום ראשון בערב טיש בשילוב מעמד קבלת פנים בבית המדרש סלאנים במאנסי.

סערט ויז'ניץ: ביום ראשון בערב בהיכל בית המדרש הגדול ברמת ויז'ניץ בחיפה, בשעה 7:00.

ספינקא: ביום ראשון בשעה 8:30 בבית המדרש ברחוב דונולו בבני ברק.

ספינקא בני ברק: ביום ראשון בשעה 8:30 בערב בבית המדרש ברחוב יהושע בבני ברק.

ספינקא גני גד: ביום ראשון בערב לאחר תפילת מעריב בבית מדרשו 'היכל יצחק' ספינקא ברחוב אמרי יוסף 2.

ספינקא רמת אהרן: ביום ראשון בערב בבית המדרש 'תפארת יצחק' ספינקא בשכונת רמת אהרן בבני-ברק בשעה 8:30.

פאפא: ביום ראשון בשעה 9 בערב בבית המדרש הגדול פאפא בשכונת וויליאמסבורג בברוקלין.

פיטסבורג: ביום שני בבית המדרש הגדול בקרית פיטסבורג בשעה 4:30 אחר הצהריים.

פינסק קרלין: ביום ראשון בביהמ"ד בשכונת בית ישראל בירושלים, בשעה 8:00.

פרמישלאן: בביהמ"ד בקרית פרמישלאן בבני ברק, האדמו"ר יערוך את הטיש ביום שני בשעה 4:00 אחה"צ.

פשעווארסק: ביום ראשון בערב יערוך האדמו"ר טיש בבית המדרש הגדול באנטוורפן שבבלגיה.

צאנז: האדמו"ר יערוך את שולחנו בהיכל הגדול 'היכל רוזנברג' בקרית צאנז בנתניה, ביום שני אחר הצהריים.

צאנז ז'מיגראד: האדמו"ר יערוך את שולחנו ביום שני בצהריים בבית מדרשו ברחוב מינץ בבני ברק.

צאנז ז'מיגראד אנטוורפן: ביום ראשון בערב בבית המדרש בבלגיה.

צאנז קלויזנבורג: ביום שני בשעה 5:30 אחה"צ בבית המדרש הגדול צאנז קלוינזנבורג בשכונת בורו פארק בברוקלין.

קאלוב: ביום ראשון בשעה 21:00 בשילוב שמחת השבע ברכות לנכד האדמו"ר, בבית המדרש הגדול בשכונת ויליאמסבורג בברוקלין.

קאליב: ביום ראשון בהיכל בית המדרש ברחוב חנה 23 בירושלים בשעה 8:00.

קאמרנא: ביום ראשון בשעה 9:00 בבית המדרש 'עטרת שלום' בשכונת ארזי הבירה בירושלים.

קוסוב ויז'ניץ: האדמו"ר יערוך טיש ביום ראשון בבית מדרשו ברחוב האדמו"ר מבעלזא בבית שמש בשעה 9:00 בערב.

קופיטשניץ: ביום ראשון בשעה 9:30 בבית המדרש 'אביר יעקב' ברחוב עזרת תורה 33 בירושלים.

קליוולנד: ביום שני בשעה 12:00 בבית המדרש היכל הברכה חסידי קליוולנד ברחוב הר סיני 11 רעננה.

קרלין סטולין: האדמו"ר יערוך ביום שני, לאחר תפילת שחרית, טיש 'לחיים' בבית מדרשו בשכונת פרי הארץ - פסגת זאב בירושלים.

קרעטשניף: בבית המדרש בקרית קרעטשניף ברחובות ביום שני בשעה 4:30 אחר הצהריים.

קרעטשניף ירושלים: ביום שני בשעה 14:00 יערוך האדמו"ר טיש בבית מדרשו ברח' אבינועם ילין בירושלים.

קרעטשניף סיגעט: ביום ראשון בערב בשעה 9:00 בבית המדרש בשכונת בית ישראל בירושלים.

קרעטשניף קרית גת: בבית המדרש ברחוב רמת דוד בקרית גת, ביום שני בשעה 4:00 אחר הצהריים.

שאץ ויז'ניץ: בביהמ"ד שאץ ויז'ניץ ברחוב הרצל 60 בחיפה ביום ראשון בשעה 6 בערב.

שומרי אמונים אשדוד: ביום ראשון בערב בהיכל בית המדרש ברובע ז' באשדוד בשעה 9:30.

שומרי אמונים בני ברק: ביום שני בשעה 4:00 בבית המדרש ברחוב שפת אמת, מיד לאחר תפילת מנחה.

שומרי אמונים ירושלים: ביום שני בשעה 4:00 בבית המדרש בשכונת מאה שערים בירושלים.

שידלובצא: ביום ראשון בשעה 9:00 בערב בהיכל בית המדרש ברחוב אהלי יוסף, בשכונת גוש 80 בירושלים.

ראדזין: ביום ראשון בשעה 20:30 בבית המדרש ברחוב אהרונסון 8 ב"ב.

ראחוב: ביום ראשון בשעה 19:30 בבית המדרש חסידי ראחוב ברחוב ברקאי 20 בני ברק.

רימנוב: ביום ראשון בשעה 18:30 יערוך האדמו"ר מרימנוב טיש ט"ו בשבט בביתו ברחוב עזרת תורה 37 ירושלים.

רחמסטריווקא: ביום שני לפני השקיעה באולם הטישים שעל ידי בית המדרש הגדול בשכונת גוש 80 בירושלים.

תולדות אברהם יצחק: האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק יערוך טיש ביום שני בשעה 4 אחה"צ בשילוב שמחת השבע ברכות לנכדו, בבית המדרש הגדול בשכונת מא"ש בירושלים.

תולדות אהרן: ביום שני בשעה 4:00 אחר הצהריים בהיכל בית המדרש הגדול בשכונת מאה שערים בירושלים.





הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. פרי האדמה?!  

    דוד המלך

  2. סדיגורה  

    טבי

  3. אננס ובננות???  

    דוד המלך

  4. טאלנא ירושלים  

    טאלנער

  5. האם יש טיש שנשים יכולות לראות  (ל”ת)

    מאיר

    • בבאין יש עזרת נשים (ל”ת)


  6. הורניסטייפל עברו לביתר  

    יודע

  7. ט"ו בשבט  

    ט"ו בשבט

  8. מעניין  


;