1. עמוד הבית
  2. מוזיקה
  3. מוזיקה

צפו: כך נשמע 'אם אשכחך' בביצוע השופר

נגן כלי הנשיפה דוד חכם הרסון מחזיק בין שאר הכלים שברשותו גם שופר, כן כן... אותו שופר שכולכם מכירים מהימים הנוראים משתמש בו דוד גם בימים רגילים ומנגן בו כאילו הוא יוצר במיוחד עבורו • צפו בביצוע מיוחד עם השופר ל'אם אשכחך' של שוואקי

 

אליעזר חסיד, ט"ז שבט תשע"ט 22/01/2019 08:04

תוצאה מדהימה דוד חכם הרסון דוד חכם הרסון צילום: ראובן חיון

מעטים הם האנשים שיודעים לנגן על השופר, מעטים יותר הם האנשים שיודעים להוציא מהשופר צלילים מרגשים ומיוחדים ואת זה עושה כבר דוד חכם הרסון תקופה ארוכה, בשמחות אליהם הוא מוזמן - ברית מילה, בר מצווה, אירוסין חתונות וסתם אירועים שונים.

בימים אלו משחרר הרסון רצועה נוספת, בה הוא מבצע בשופר, את אחד הלהיטים הגדולים שידעה המוסיקה בשנים האחרונות "אם אשכחך ירושלים", אותו מבצע במקור יעקב שוואקי, מלווה בקליפ עדין ויפהפה שצולם על רקע חומותיה של עיר הקודש והמקדש.

הרסון שמתגורר בת"א, משמש ביום יום כמוהל ובלילות משמח אלוקים ואדם, המראה והלבוש החסידי האותנטי שלו יוצרים חיבורים מוסיקליים וייחודיים עליהם הוא עמל בימים אלו, כשהשופר גם הוא נוטל בהם חלק לא מבוטל.

בתקופה זו בה אנו חיים כשאנשים מחפשים כל הזמן גימיקים מעניינים וחדשניים להכניס בחייהם, הנה לכם גימיק יהודי קדוש ומרגש, כאחד שבהחלט מביא איתו רעננות חדשה מלאת חן וטוהר.

כולנו תפילה שבקרוב נשמע את שופרו של משיח, עד אז תתענגו על שופרו של דוד!

קרדיטים:

צילום ועיבוד מוסיקלי: ראובן חיון.

ניו מדיה: 'בחזית'.


הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.