1. עמוד הבית
  2. משפט ופלילים
  3. משפט

הפרקליטים ליועמ"ש: 122 הדלפות מחקירות רה"מ

פרקליטי ראש הממשלה הגישו היום ליועמ"ש תיעוד של לא פחות מ-122 הדלפות שפורסמו באמצעי התקשורת במהלך חקירות ראש הממשלה | "מתקבל רושם של אימוץ נורמות פסולות", הם טענו

אלי שלזינגר, כ"א שבט תשע"ט 27/01/2019 18:35

"פיתיון ערמומי". רה"מ נתניהו "פיתיון ערמומי". רה"מ נתניהו צילום: נועם ריבקין פנטון, פלאש 90

פרקליטי ראש הממשלה הגישו היום ליועמ"ש תיעוד של 122 הדלפות שפורסמו באמצעי התקשורת במהלך חקירות ראש הממשלה.

עו"ד נבות תל צור ועו"ד טל שפירא, פרקליטו של נתניהו כתבו במכתב ליועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט כי "מדובר במקרה מובהק בו הכמות הופכת לאיכות עד שנוכח השטף הבלתי פוסק של ההדלפות, ונוכח זיהום החקירה מיסודה".

לדברי הפרקליטים, "מתקבל רושם של אימוץ נורמות פסולות, שהשתרשו בחקירות אלה, נורמות שבינן לבין שלטון החוק וניהול חקירות תקינות, אין ולא כלום, שאין להן מקום במדינת חוק ושלא ניתן לקבל אותן".

עורכי הדין ביקשו מהיועמ"ש מנדלבליט לעדכן אותם היכן עומד הטיפול בתלונה שהגישו בשבוע שעבר לפניו, ומיהו גוף החקירה אליו הופנתה התלונה לטיפול. העתק המכתב נשלח גם לפרקליטו המדינה שי ניצן וממ"מ מפכ"ל המשטרה ניצב מוטי כהן.

כזכור, בשבועות האחרונים החל ראש הממשלה בקמפיין הבחירות לקראת הבחירות לכנסת ה- 21 שיתקיימו בעוד 72 ימים כשהנושא הוא החקירות המתנהלות נגדו.

נתניהו החל גם בקמפיין ממומן באתרי האינטרנט "השמאל לוחץ על היועץ" כשסיסמת הבחירות היא "דווקא נתניהו".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. ראש ממשלתי היקר בנימין נתניהו ידיו ידי זהב כל דבר שנוגע נהפך לזהב !!!!!!!!!!! השמאלנים החובבנים כל דבר שנוגעים הופך לדפוק!!!!!!!!!!! ראש ממשלתי היקר מחל+שס+ג=65 מנדטים לא יעזור לשום שמאלני כלום."כל כלי עלייך לא יצלח" אמן  (ל”ת)

    עמוס ענן

;