1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. בחירות 2021

"ביבי פעל נגדי בליכוד; הציע לי להיות שגריר"

לאחר ההפסד הצורב - חזן תוקף: "נתניהו חושב שהוא מלך - עשה הכל כדי שלא אהיה חלק מרשימת הליכוד" • על ההצעה המפתה שלדבריו קיבל מנתניהו: "תניח את האצבע איפה שאתה רוצה על הגלובוס ואני אמנה אותך"

יוסי אסולין, ה' אדר תשע"ט 10/02/2019 08:18

לאחר ההפסד הצורב - חזן תוקף חזן, אורן חזן, פריימריז ליכוד אורן חזן וה"כפילים" שלו ביום הפריימריז צילום: הדס פרוש, פלאש 90

בריאיון לרינה מצליח שהתקיים אמש (מוצ"ש) טען הח"כ המודח של הליכוד, אורן חזן, כי "נתניהו עשה הכל כדי שלא אהיה חלק מרשימת הליכוד".

חזן הוסיף כי כחלק מהמאמצים של נתניהו להוציאו מהליכוד הוא אף הציע לו הצעה מפתה. "אני אגלה סוד – הוא אפילו הציע לי להיות שגריר, 'תניח את האצבע איפה שאתה רוצה על הגלובוס ואני אמנה אותך'. אני סירבתי בתוקף.

עוד אמר חזן כי "בתנועת הליכוד יש מלוכה – אני העזתי להמרות את פי המלך הרבה לפני שאתם בתקשורת העזתם. הייתי הראשון לומר שבמדינת ישראל לא יכול לכהן ראש ממשלה עם כתב אישום".

לדבריו: "קראתי בשעתו לרה"מ נתניהו לקחת פסק זמן לטפל בבעיות שלו כי ראיתי את מה שקורה עכשיו, שהוא צריך להתמודד עם זה רגע לפני בחירות ועל הדבר הזה שילמתי מחיר".

"כל המערכת והמנגנון עבד נגדי מבוקר ועד לילה. אני לא מתנגד לזה כי כשהליכוד מתנהל כמו בית מלוכה, וכמו שאמרנו אני לא נסיך אבל רה"מ חושב שהוא מלך, בסוף מי שמעז לומר שהמלך הוא עירום משלם את המחיר".

מהליכוד נמסר בתגובה לדברי חזן: "דבריו של אורן חזן משוללי יסוד, בוחרי הליכוד אמרו את דברם".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. כל היום עם סלפי  

    דוד

;