1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. שוק ההון

הזדמנות: מצילים חיים ועושים כסף עם מניות בבורסה

הזדמנות פז: חברת A2Z  פותחת את שעריה להזדמנות עסקית מיוחדת במינה • תקנון הבורסה מחייב את חברת A2Z  לפתוח את שעריה ל- 200 משקיעים • בהשקעה מותאמת לכל כיס תזכו למניות בחברה המספקת פיתוחים לגופי ביטחון בישראל

בחדרי חרדים, ט' אדר תשע"ט 14/02/2019 12:22

עולם ההשקעות עולם ההשקעות צילום: pixsabay

תקנון הבורסה בקנדה, מחייב כל חברה המעוניינת לרשום ולסחור במניות החברה בבורסת TSX-V  בקנדה, לפתוח את שעריה בפני מינימום של 200 משקיעים בהשקעה מותאמת לכל כיס. ההזדמנות האטרקטיבית נובעת בעקבות התקנון המחייב, וסוחפת אנשים שלא חלמו להשקיע במניות בבורסה בינלאומית, ומייצרת המתנה וציפייה גדולה של מאות אנשים הדרוכים להזדמנות להשקעה חכמה בניירות ערך של חברות בינלאומיות יציבות ורווחיות.

חברת A2Z היא חלק מהתעשייה הישראלית, החברה יציבה, רווחית וקיימת יותר מ  -30 שנה והיא בעלת תשתיות ומשאבים מרובים. החברה מובילה ומחדשת טכנולוגיות מתקדמות ולה מוצרים בתחומים צבאיים שונים כולל רובוטיקה מסוגים שונים, אמצעי לחימה באש, ציוד ייעודי בתחום האנרגיה לשימושים צבאיים ומערכות טכנולוגיות שונות.

מצילים חיים ועושים כסף: בכוונתה של חברת A2Z להשיק סדרה של מוצרים לאחר רישום מניותיה ב V-) TSXהבורסה לניירות ערך בקנדה). המוצרים המושקים על ידי החברה הם מערכות רב תכליתיות חדשניות שנועדו להציל חיי אדם ולפעול במצבים בעלי רמת סיכון גבוהה. בנוסף החברה מפתחת מוצרים ומערכות חדשניות שלא נראו כדוגמתם בתעשיית הרכב. מערכות אלה עתידות לשנות באופן דרמטי את מערך הבטיחות בתעשיית הרכב העולמית ולהציל חיי אדם.

להצטרפות להשקעה במניות החברה>>>

לחברת A2Z הסכמי שירות ותחזוקה ארוכי טווח למערכות טכנולוגיות שונות, בין לקוחותיה ניתן למצוא את משרד הביטחון, משטרת ישראל, בתי חולים, חברת חשמל ועוד'. חברת A2Z הוסמכה על ידי מכון התקנים הישראלי כבר בשנת 1994 לתקן המחמיר שלISO 9001 החברה חרטה על דגלה כיעד מרכזי מדד שביעות רצון גבוה של הלקוחות ומוצרים העומדים בתקנים המחמירים ביותר.

חברת A2Z העמידה לעצמה כמטרה לרשום את מניותיה למסחר בTSX-V בקנדה וזאת כדי לפתח מוצרים חדשים ולהתחיל בשיווק בינלאומי, מהלך זה יאפשר לבעלי מניותיה (משקיעים) לקבל שווי מרבי ונזיל על השקעתם, ויקנה חשיפה לחברה ללקוחות ברחבי העולם. לפחות 200 משקיעים יזכו בהזדמנות זו להיכנס כמשקיעים בחברה לפי הערכת שווי המצוינת בנספחים.

לפרטים נוספים אודות מגוון האופציות להשקעה ולהיות חלק בחברת A2Z כנסו לאתר החברה 

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;