1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. בחירות 2020

גרסת ליצמן: "לא ידעתי במה מדובר. אמרתי שהם לא חסידי גור"

במהלך כינוס נציגי הקהילות של 'אגודת ישראל' שנערך היום (ראשון), התייחס סגן שר הבריאות יעקב ליצמן לחקירה המתנהלת סביבו • יו"ר 'יהדות התורה' הציג את גרסתו: "מעולם לא הכרתי ולא ידעתי על מה מדובר" • סגן ראש עיריית ירושלים יוסי דייטש חיזק את ידיו | צפו בוידאו

ארי קלמן, י"ב אדר תשע"ט 17/02/2019 19:51

סגן השר מדבר ליצמן ודייטש ליצמן ודייטש צילום: פלאש 90

בצל החקירה המתנהלת בימים אלו נגד סגן השר יעקב ליצמן, התכנסו היום (ראשון) נציגי אגודת ישראל לכינוס יסוד 'מועצת הקהילות', אשר חלק מהם ניצלו את הבמה לחזק את ידי יו"ר אגודת ישראל המצוי בחקירת משטרה.

סגן השר ליצמן התייחס לחקירה המתנהלת סביבו ואמר, "תודה על כל החיזוקים. כל שם עושה לי טוב. אני לא יכול לדבר מה שאני רוצה. לא יכול לדבר מה שאני צריך. אבל אני יכול להגיד לכם, שכל הנושא שלי זה רק על פניית ציבור על אנשים שאני לא מכיר. מעולם לא הכרתי ולא ידעתי על מה מדובר. עזרתי, השתדלתי לעזור בלי להיכנס לכל הפרטים".

ליצמן אמר למשתתפים כי נשאל האם אלו שביקשו עזרה הם חסידי גור, ואולם השיב בשלילה.

לדבריו, החוקרים התפעלו מהעובדה שאין לו היכרות מוקדמת עם נשוא הסיוע והוא שיתף אותם בכך ששמונים אחוז מהפניות שמקבל הם אנשים אותם איננו מכיר.

"אנחנו צריכים להמשיך בזה ולעזור לכולם. אצלי הדלת פתוח לכולם והצוות שלי עוזר לכולם", הוסיף סגן שר הבריאות.

חיזוק מבית קיבל ליצמן גם מהמועמד לראשות העיר ירושלים שהפסיד בבחירות. "הם עוזרים לזולת. אשרינו שעל זה נתפסים הנציגים שלנו", אמר סגן ראש העיר יוסי דייטש והוסיף, "אני מרשה לעצמי להיות פה בשם כולם ולחזק אותך".

דייטש הוסיף ואמר, "זו הדרך שלנו, אנחנו צריכים להמשיך הלאה ולעשות כמה שיותר חסדים עם אנשים. אל תוותרו ושכל אחד יאמר את אשר על ליבו".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. שר צריך להתעסק בכלל ולא בפרט  

  חזור בך

 2. איזה תירוץ עלוב  


 3. לא ידע ? למה אני לא מאמין ללית מאן דפליג ?  (ל”ת)

  חיים דרוק

 4. מעיד אישית: אני ליטאי וקיבלתי סיוע אמתי מליצמן  

  ליטאי

;