1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. בחירות 2021

הח"כ העממי של ש"ס פורש מהפוליטיקה

חבר הכנסת דני סיידה, שנחשב לנציג העם שבשדות בתנועה הספרדית, הודיע לראשי ש"ס על החלטתו לפרוש מהחיים הפוליטיים | "תפקיד תובעני זה מחייב ומיועד לצעירי התנועה הנמרצים", מסר סיידה

ארי קלמן, ט"ו אדר תשע"ט 20/02/2019 14:31

"מיועד לצעירים" יונתן זינדל, פלאש 90 יונתן זינדל, פלאש 90

שעות לפני מועד הסופי להגשת הרשימות וקודם כינוס מועצת חכמי התורה של ש"ס, חה"כ דני סיידה פונה לראשי התנועה ומבקש שלא להשתלב ברשימת ש"ס לכנסת ה-21.

במכתב ששלח היום (רביעי) לנשיא המועצת הגר"ש כהן וליו"ר התנועה השר אריה דרעי, כתב סיידה, "ביום זה בו הגיעה העת בה יוחלט על רשימת חברי הכנסת מטעם תנועתנו תנועת ש"ס, החלטתי במכתבי זה לבקשכם לפטור אותי מתפקיד ח"כ ולגרוע את שמי מרשימת ש"ס לכנסת הבאה".

"לאחר 30 שנות עשיה למען תנועתנו הקדושה בכלל התפקידים אשר הוטלו עליי ולאחר שנה כח"כ מן המניין נוכחתי לדעת כי מחמת גילי ומקום מגוריי בצפון הרחוק ומעל לכל עקב הפגיעה הקשה במשק החקלאי שבבעלותי איני יכול לשאת בעול הקשה והמכובד הכרוך בעבודת הכנסת, בימים ושעות אין סוף, בוועדות, במליאה, ובסיורים בכלל רחבי הארץ בהתיישבות העובדת", הוסיף סיידה.

הח"כ שהיה לנציג החקלאים והתיישבות כותב עוד במכתבו כי, "תפקיד תובעני זה מחייב ומיועד לצעירי התנועה הנמרצים", שלדבריו, "אמשיך לפעול ולסייע בכל תחום ובכל נושא התואמים את יכולותיי וכישוריי ממרום גילי ובפרט כמובן במחויבותי לשמור ולהציל את נושאי החקלאות וההתיישבות הקרובים לליבי ונתונים לצערי למשיסה וחורבן".

סיידה מסיים את מכתבו, "תנועת ש"ס תהיה חייבת להמשיך ולפעול כדי לגונן ולשקם כפי שעשתה בעבר וביתר שאת בעתיד על נושא זה, כולי תקווה כי התנועה היקרה תצליח לקיים את מצע המפלגה בנושא חקלאות והתיישבות אותו כתבתי בימים האחרונים יחד עם יו"ר התנועה אשר יהווה את הבסיס להתנהלות התנועה בנושאים אלה וכולי תקווה כי אוכל לתת את תרומתי בכל תפקיד מתאים הקשור לכך".

בתוך כך, מועצת חכמי התורה של ש"ס תתכנס הערב במעונו של נשיא המועצת בשכונת רמות. בסיומה של האסיפה יוכרזו שמותיהם של חברי הרשימה מטעם המפלגה הספרדית לכנסת הבאה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. דני מי? לא שמענו לא ראינו  (ל”ת)


  2. עד היום לא ידעתי שיש כזה חכ  (ל”ת)

    9090

    • גם הוא לא ידע (ל”ת)


  3. דני סיידה איש מתוק ויקר. מלך!  


;