1. עמוד הבית
  2. רכב ותחבורה
  3. תחבורה

נוסעת איבדה רבע מיליון: איך זה נגמר

עובדת חברת הנדסה שנסעה באחד מרכבות ישראל, שכחה על המושב שלצידה צ'קים בסכום הקרוב לרבע מיליון שקלים | מנהל התחנה בה נעצרה הרכבת שאיתר את האבידה התאמץ להשיב אותה לבעליה: "מדובר על סכום כסף ענק, ועבורי זוהי מצווה גדולה"

קובי עוזיאלי, כ"ח אדר תשע"ט 05/03/2019 13:00

נרדמה ומיהרה לרדת קרונות, רכבת ישראל קרונות, רכבת ישראל צילום: דוברות רכבת ישראל, סיגל ספנות

השבת אבידה: נוסעת איבדה כרבע מיליון שקלים בצ'קים ברכבת, מנהל המשמרת בתחנת רעננה מערב מצא את האבידה, איתר את הנוסעת, ופעל להחזיר את הכסף.

צוות תחנת רעננה מערב כבר מורגל באבידות שונות ומשונות שמאבדים נוסעים בתחנה, אך באבידה כזו יקרת ערך ומיוחדת לא נתקל מנהל המשמרת, אלון כתריאל, מעולם.

במסגרת סריקה שגרתית של רכבת שהגיעה לתחנה, המהווה תחנת סופית לרכבות מבאר שבע, מצא צוות הניקיון בתחנה, יחד עם אלון כתריאל מנהל המשמרת בתחנה, שקית ובה צ'קים שערכם קרוב לרבע מיליון שקלים וליתר דיוק - 234 אלף שקלים. הצ'קים שייכים לחברת הנדסה ונאבדו על ידי עובדת החברה.

אחד הצ'קים שנשכחו. צילום: דוברות רכבת ישראל
 
כתריאל פעל במהירות, ואיבטח את האבידה החשובה בכספת התחנה, ושם עליה שמירה של צוות התחנה. במקביל, בירר המנהל מול כל התחנות בהן עצרה הרכבת, ובמהרה התברר כי לתחנת ראש העין הגיעה נוסעת שדיווחה על האבידה.

לדברי הנוסעת, היא נרדמה בנסיעה, וכאשר התעוררה מיהרה להספיק לרדת מהרכבת, ושכחה את הצ'קים על הקרון.
 
כתריאל פעל לאתר את הנוסעת באמצעות הפרטים הרשומים על הצ'קים, יצר איתה קשר, וזו הגיעה מאוחר יותר בלילה לאיסוף האבידה.

צילום: דוברות רכבת ישראל

זוהי אינה הפעם הראשונה, בעבר ניצח מנהל המשמרת ובעבר פקח ברכבת ישראל, על מבצע החזרה של מזוודה, בה נשכחו דרכונים ומסמכי ויזות חשובים. כתריאל איתר את המזוודה והביא אותה לנוסע, שכמעט ואיחר את טיסתו בשל איבוד המזוודה.
 
"אני שמח שהצלחתי להחזיר את האבידה יקרת הערך, מדובר על סכום כסף ענק, ועבורי זוהי מצווה גדולה. אני קורא לכל נוסע שאיבד דבר מה ברכבת לא להתייאש, לפנות אל צוותי התחנות או הרכבות, או אל מוקד השירות הטלפוני, ואנו נעשה כל שביכולתנו להשיב את האבידה."

 

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. עובדת אצלם היא כבר לא תהיה  

    nthr

;