י"ז אייר התשפ"ד
25.05.2024

קורס נוסף מבית המרכז החרדי לניהול יפתח השבוע

הקורס "פיתוח חשיבה ויכולות ניהול" יחל אי"ה ביום רביעי  הבא  בסדרה בת עשרה מפגשים המונות משך 50 שעות אקדמיות והוא יימסר ע"י מרצים בכירים בתחום • מנהל? בוא תהפוך את זה למקצוע • כל הפרטים

קורס נוסף מבית המרכז החרדי לניהול יפתח השבוע
הקורס למנהלים צילום: יח"צ

משרת מנהל הינו מקצוע נחשק מכובד ומכבד. אכן לא כל אחד מצליח לקבל את התפקיד. אמנם מי שכבר יושב על כסא המנהלים יודע שניהול הוא לא מקצוע קל, זה עבודה קשה ומאתגרת, המנהל נושא בכל האחריות לבד, וכל כישלון נרשם על שמו, ובדרך כלל הוא רץ ממשימה למשימה, מאתגר לאתגר ולא תמיד מצליח להגיע לייעד, הקלישאה "תתבטל תהפוך למנהל כנראה לא ממש אמיתית"

כיצד אם כן נוכל להפוך העבודה לקלה יותר ולהצליח יותר? כיצד נוכל למנף את עצמנו להיותך מנהל ולא מנוהל?

כאן נכנס עניין המקצועיות, כשאתה מנהל מקצועי, אתה יודע איך לנהל ולייצר איזון בין החים והעבודה, ובכך נהנה מכל העולמות, גם מצליח יותר וגם עובד פחות.

ב"מרכז החרדי לניהול" כבר חשבו עליכם ולקחו את המשימה הזו שהינה בלעדית בקרב הציבור החרדי, והיא להפוך ניהול למקצוע.

כהמשך לסדנאות והקורסים שהמרכז הפיק בשנה האחרונה כעת מתבשרים אנשי הניהול, מנהלי עסקים והן מנהלי ארגונים ומוסדות וצוותות, בקורס החדש שייפתח בצל ההצלחה הסוחפת של המחזור הראשון של הקורס כאשר המשתתפים סיכמו את הנלמד "קבלנו כלים משמעותיים שעזרו לי לנהל יותר מקצועית", מנהל נוסף סיכם "למדתי למקד את העבודה שלי בדברים החשובים ולנהל את הזמן בצורה יעילה ואפקטיבית, כל מנהל חייב לעבור את הקורס הזה". כעת נפתח מחזור נוסף בקורס החדש והבלעדי שיפתח אי"ה ביום שלישי הבא כ"ח אד"א.

להרשמה לחצו כאן>>>> 

הקורס עם המרצה הבכיר מר יריב אליאב הינו בן 10 מפגשים המסכם בקרבו חמישים שעות אקדמיות עם תכנים רבי עוצמה ותוכן.

עם סיומו של הקורס יוכל המנהל לארגון את הזמן ולנהל את העובדים במיומנות ובסדר קפדני.

בין ארגז הכלים העשיר שמשתתפי הקורס יקבלו במהלכו: בניית אישיות ניהולית, ניהול צוות, פרקטיקה וכלים לניהול כגון ניהול משברים וקונפליקטים, מיומנות השפעה, עמידה מול קהל ועוד מגוון רחב של נושאים.

יצויין כי דגש רב על אופן העברת הקורס שיהיה באופן חווייתי ובחממה איכותית. במסגרת נוסחת השלבים "ניהול ללא תבוסה" יהנו המשתתפים מפעילות אימונית חווייתית כמו סדנאות ותרגול, מערך סימולציות וכדומה שללא ספק יסייעו בעדם להטמיע את המידע וליישם אותו בהצלחה ביום יום של העסק או הארגון.

מטרות הקורס הינו גם הקניית ידע וכלים יישומים הנדרשים למנהל וכן חיזוק ובניית המנהל כאישיות ניהולית וע"י כך הגיע לשיפור הפרודוקטיביות והיעילות של המנהל להשגת ביצועים ותוצאות עסקיות.

כאמור, הקורס יתקיים בעשרה מפגשי ערב בין השעות 16:30-20:30, והוא יימסר ע"י מנחה הקורס מר יריב אליאב שהינו מאמן, מרצה ויועץ ארגוני במגזר הציבורי. מר אליאב מביא איתו נסיון עשיר בתחום והוא אשר פיתח את נוסחת חמשת השלבים "ניהול ללא תבוסה".

מרצים נוספים שיופיעו בקורס ביניהם מר גיא בן דוד, מרצה ומדריך למיומנות ניהול מזה למעלה מעשור. בן דוד פיתח מספר קורסים שהפכו לנכסי צאן ברזל בתורת הניהול.

כמו"כ ירצה ישעי' ווייסמן, מנכ"ל המרכז החרדי לניהול ויועץ עסקי בכיר המלווה מוסדות וארגונים רבים בציבור החרדי.

עשרות מנהלים שכבר השתתפו בקורסים מציינים את שביעות רצונם מן התכנים המוגשים בקורס כבר המליצו לחבריהם לנהוג כמותם ע"מ להתייעל ולהתמקצע.

מסיימי ההכשרה בהצלחה יקבלו תעודה מטעם המרכז החרדי לניהול.

להרשמה לחצו כאן>>>> 

ניהול לימודים לימודים לחרדים

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד