1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. לימודים

אל תתנו לעובדות לבלבל אתכם, אתם שווים הרבה יותר

"האנשים שמגיעים לערב המבוא חושבים שאני קוסם שמוציא שפנים מהכובע, הם מאמינים שאני מצליח לשנות אנשים בקורס אחד • אבל הם לא יודעים את האמת האחת שעומדת מאחורי התהליך הרציני • רק במהלך הקורס הם פתאום קולטים שגם הם יכולים לקבל את הנוסחה הסודית ומתחילים ללהטט בחיים שלהם באומנות מדהימה • "הרב משה לייב הגר בווידוי אישי חושפני ובראיון מרתק על התהליך העוצמתי אותו עברו מעל 18000 איש בשלושה עשורים • לקרוא ולא להאמין, בעצם, כן להאמין- בעצמכם

בחדרי חרדיםה' אדר ב תשע"ט 12/03/2019 14:29

שווה ערך שווה ערך צילום: pixsabay

השיטה שלכם כבשה לבבות, איך הכל התחיל?

"אני משמש כמנטור ומאמן אישי כבר שלושים שנה. במסגרת האימון אני מציע שיטה ברורה בעזרתה אני מסייע לאנשים רבים מכל רחבי הגלובוס לצאת מחיים של אפלה לחיים מלאי אור ואושר." משתף הרב הגר. "בכל השנים הללו נפגשתי עם בעלי חברות, אנשי עסקים ויזמים רבים, זיהיתי שהם רכשו תפיסת עולם שמקשה עליהם להתקדם להצלחה עסקית. ידעתי שיש בידיי הזדמנות לסייע למאות אנשים להצליח בעסקים ולהגדיל את היקף הרווחים שלהם, וכך הגעתי גם לתחום של אימון עסקי. התהליך שעוברים המשתתפים מעצים ומשנה את החיים שלהם ב360 מעלות בכל תחום בחיים.

איך מתחולל השינוי העצום?

"התהליך הוא ממוקד ומובנה. הוא מבוסס על שיטה שפיתחתי, שיטה שהביאה להצלחתם של אלפי בוגרים. כבר בתחילת הקורס המשתתפים מציבים לעצמם יעד אותו ישיגו במהלך הקורס. בהמשך הם רוכשים את האמון ביכולותיהם, ומבינים שהם מיוחדים. ורק אחר כך הם מסוגלים לבצע בעצמם את השינויים. התוצאות משפיעות על כל התחומים: האישי, הכלכלי, החברתי, התקשורתי וכן הלאה. בעזרת תרגול ממוקד על המטרות, מגיעים אליהם בעזרת השם. בהמשך, הם מכירים לעומק מה בדיוק הם רוצים מעצמם ו'משדרגים' את היעד שלהם. הם מגלים בתוכם את העוצמות והכוחות בהם חנן אותם הבורא והתוצאות לא מאחרות מלהגיע!"

מיהם האנשים המגיעים לקורסים שלכם?

"הקורסים מתאימים לכל קצוות הקשת של הציבור: החל מבחורים שעדיין לא הקימו את ביתם ומעוניינים לעשות זאת באופן המוצלח ביותר, עובר דרך אברכים שחולמים להתקדם בחיים  ולהשתמש במתנות המופלאות בהם התברכו, ועד לאנשי עסקים ויזמים שחוסר ביטחונם חוסם אותם מלהגיע לאן שהם שואפים. חשוב לדעת, הפחד מפני כישלון, הוא האויב מספר אחד של כל אדם. עד שלא מטפלים בו באומץ ובנחישות, הפחד לא עוזב אותנו. אני פוגש בכל הקורסים אנשים כישרוניים ומוצלחים שפשוט לא מעיזים לעשות את הצעד הבא בחייהם. ועוד יותר מכך, כמה שהאדם יותר גדול, כך הפחדים והחששות גדלים.  אם זה להתחיל למכור, או לדרוש העלאת שכר, ובעיקר- לדעת לעמוד על שלך ולדעת באיזו צורה לעשות את זה בלי לפגוע בלקוחות או באלו שעומדים מולך".

ויש סקופים רבים....

"אכן, במסגרת הקורס התאמן אצלי אדם שהוא אישיות פוליטית מוכרת, שבעזרת הקורס הוא קבל אומץ לרוץ לבחירות ואכן השיג את ייעודו!  ראש ישיבה אחר היה אדם תורני שרצה בכל מאודו לפתוח ישיבה, אך, הפחד מילא את ליבו והוא לא הצליח להגשים את שאיפתו. רק לאחר קורס ממוקד הוא הצליח לפתוח את הישיבה, והיום עומד תור ארוך של מאות בחורים שמעוניינים להירשם אליה... כמו כן, מאחורי קמפיינים רבים של ארגונים מצליחים, יש אנשים שרעדו לעשות אפילו צעד קטן, הקורס העצים את אישיותם והיום הם נקראים מצליחנים ומובילים..."  

אז מה צריך לעשות בשביל להגיע לעולם של הגשמה ומימוש עצמי?

בשביל לקבל החלטה רצינית, יש לערוך היכרות עם התכנים והכלים העשירים שאפשר לקבל בקורס כזה. בדיוק בשביל זה אנו עורכים ערב מבוא ייחודי לציבור הרחב ברחבי הארץ. המפגשים הללו הינם ללא תשלום אך חובה לשמור מקום מראש...

בשבוע הקרוב יתקיימו הרצאות של הרב משה לייב הגר ברחבי הארץ בנושא חשיבה חיובית ותכנון נכון - ההרצאות בחינם אך ההרשמה חובה. תוכלו להשאיר את הפרטים בטופס המצורף עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;