1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. בחירות 2020

השרה דחתה את הפגישה שתוכננה לפורים

לאחר הפרסום ב'בחדרי חרדים' ובעקבות פעילותו של חה"כ אורי מקלב, שרת הבינוי והשיכון חה"כ יפעת שאשא ביטון הודיעה היום (שלישי) כי הפגישה המכרעת של זוכי המחיר למשתכן, תידחה למועד אחר מליל פורים

ארי קלמן, י"ב אדר ב תשע"ט 19/03/2019 09:13

בפעילות מקלב נדלן. מתוך אתר מחיר למשתכן.jpg צילום: מתוך אתר מחיר למשתכן

לאחר הפרסום ב'בחדרי חרדים' ובעקבות פעילותו של חה"כ אורי מקלב, שרת הבינוי והשיכון חה"כ יפעת שאשא ביטון הודיעה היום (שלישי) כי הפגישה המכרעת של זוכי המחיר למשתכן, תידחה למועד אחר מליל פורים.

בשעה האחרונה קיבלו זוכי המחיר למשתכן בכפר סבא כי הפגישות שהיו מתוכננות להתקיים בליל פורים בשעת קריאת המגילה וביום פורים עצמו - יידחו למועד אחר.

מלשכת השרה יפעת שאשא ביטון נמסר ל'בחדרי חרדים' כי "השרה תמיד קשובה לצרכי הציבור החרדי. ומיד כאשר נודע לה המקרה, מיד טיפלה בנושא יחד עם הגורמים המקצועיים, לשביעות רצון כל הצדדים".

בלשכתה ציינו עוד כי, "על פי בקשת השרה סוכם כי בחירת הדירות תתקיים ביום ד' עד השעה 15:00 ובחירת הדירות שהייתה אמורה להתקיים ביום ה' תדחה למועד אחר".

בעקבות הפרסום, חה"כ מקלב שיבח את פעילותה של השרה שאשא ביטון: "זה חלק משיתוף פעולה הפורה בין לשכתנו ללשכת השרה; אנחנו מודים לשרה ולצוות לשכתה על הפעילות היעילה והזריזה".

כזכור, 'בחדרי חרדים' דיווח אמש שקבוצת זוכים אשר התבקשה להגיע לפגישה המכרעת בה חברי הקבוצה לבחור את דירתם בפרויקט, כאשר ההגעה למקום מיועדת לשעות הערב של יום רביעי, בסמוך לשעת סיום תענית אסתר ומועד קריאת המגילה.

הפונים הדתיים ניסו בימים האחרונים להפוך את המועד שנקבע, אך במשרד הבינוי 'קבוצת מלכי' טענו כי המועד קיבל את אישור משרד הבינוי והשיכון, ואף הביאו לכינוס רב מטעם קהילת חב"ד שיקרא את המגילה לטובת אלו שייאלצו להשתתף באותה שעה בפגישה המכרעת.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;