1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. בחירות 2019

"הבנתי למה אבוטבול לא נבחר. הפקנו לקחים"

יושב ראש 'דגל התורה' התייצב בחוג בית עם החרדים העובדים והפתיע כשהשמיע עקיצות לעבר ראש עיריית בית שמש היוצא שהפסיד לעליזה בלוך | צפו בוידאו

ארי קלמן, י"ב אדר ב תשע"ט 19/03/2019 23:40

גפני לחרדים העובדים גפני גפני צילום: פלאש 90

ארבעה חודשים לאחר שהמערכת הפוליטית החרדית והמקומית נדהמה לגלות כי המועמדת שהתמודדה נגד המועמד החרדי ברוב החרדי ניצחה את הבחירות ומונתה לראש עיריית בית שמש, מתייחס לראשונה חה"כ משה גפני לנושא ואומר כי העסקונה החרדית למדה מהטעות.

בדברים שאמר בחוג בית שהתקיים אתמול בפני חרדים עובדים בשכונת גבעת זאב אמר, "התברר לי כעת איך עליזה בלוך ניצחה, ישבתי עם אברך והוא אומר; 'אני בן תורה הצבעתי ליהדות התורה והצבעתי לאבוטבול, אבל התפללתי שעליזה בלוך תנצח בגלל שכל בוקר אני נוסע בכבישים עם הבורות והרכב נהרס לי גם לא פינו את הזבל".

"אמר לי אחד מהגבאים של הרעב'ס הגדולים והוא אמר שקרה משהו ביהדות החרדית שהבינו שצריך לשים בן אדם שמצאים לתפקיד", הוסיף גפני שאמר עוד כי, "אנשים רוצים שיטפלו להם בבעיות, מעבר לעובדה ששומעים לכל הגדולים".

יו"ר דגל התורה גפני עקץ את ראש העיר היוצא משה אבוטבול ואמר, "אני לא מבין איך אבוטבול קיבל כל כך הרבה קולות, הוא לא התאים ו'שלום על ישראל'. לא קרה שום דבר, הוא קיבל המון קולות ונתן פייט, היה ממש רציני בגלל שהגדולים אמרו להצביע".

חה"כ גפני שוחח עם משתתפי החוג בית על הפקת הלקחים שנעשה שמתחברת גם לקריאות שנעשו קודם הרכבת הרשימה הפעם, "הציבור החרדי השתנה, אנחנו בעידן שמחייב אוצנו העסקנים למצוא אנשים מתאימים ולשים אותם בתפקידים שמתאימים להם".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. נראה לי שאתה (גפני) מאד לא מתאים  (ל”ת)

  אברהם

  • חחחחח (ל”ת)


  • צודק מי שלא מתאים זה גפני (ל”ת)

   שמעון

  • דוקא לא! 

   חרדית עובדת

  • לחרדית שעובדת 

   ראובן

 2. מי שישמע .בבני ברק אנשים סובלים אותכם שעה שעה.אבל שותקים  


 3. אם הבנתם אז למה בטלזסטון הצנחתם מועמד ''מתאים''  

  תושבי טלזסטון

 4. גאון, בחיי, גאון  


 5. מוסר  

  צדק

 6. ובאלעד זרקתם את הציבור ואח"כ זרקתם שוב, מה אם הפקת לקחים?  (ל”ת)


 7. ציבור השתנה  

  תושב בית שמש

 8. משה אבוטבול  

  בחור צעיר

 9. גועל נפש