1. עמוד הבית
  2. נשים
  3. משפחה

איך אומרים משלוח מנות באיטלקית?

חג הפורים זו הזדמנות נהדרת להעניק מתנות מסוג מקורי ומלא השראה, שמשאיר חותם הרבה אחרי שסימני הממתקים נאטמו אצל רופא השיניים. קבלו המלצה: סדרת הספרים שתשאיר את הילדים מרותקים - וגם אתכם

בחדרי - נשים, י"ג אדר ב תשע"ט 20/03/2019 00:22

משלוח מנות עם ערך מתוך סדרת הספרים ילדים בשליחות מתוך סדרת הספרים ילדים בשליחות צילום: ישראל ברדוגו

מקצוות שונים בעולם, הן מנהלות את הפרויקט המשותף שלהן: לספר על חייהם של ילדים בשליחות ברחבי העולם.

יזמיות סדרת הספרים 'ילדים בשליחות', אלה ורזוב ממוסקבה, וחנה אוירכמן מטלהאסי, פלורידה, הן חברות טובות ושליחות של הרבי מליובאוויטש, אמהות לעשרה ילדים שיהיו בריאים, כל אחת מהן! ויחד ומרחוק הן מגשימות את חלומן, להראות לאנשים ולילדים בעולם, כיצד נראים החיים באופן אותו הן מכירות.

סדרת הספרים מתארת את חייהם ועולמם המעניין, המאתגר והשונה של ילדים המתגוררים במקומות שונים ברחבי העולם.

גיבורי הספרים הנם אומנם ילדים שנמצאים שם בשליחות חב"ד, אם כי הספרים אינם עוסקים במסרים הללו הארד קור, אלא מספרים באמת על חייו של ילד בארץ זרה ורחוקה, לעתים לא מוכרת כלל. היכן לומדים? באיזו שפה מדברים? היכן מטיילים? מה עושים עם חברים, ועוד.

מתוך עיקרון מקצועי, פונה הסדרה לקהל הרחב ומותאמת לאופי של כל הקהילות: דתיים וחרדים, ליטאים וחסידים, כל מי שרוצה להעשיר עולם ולצבור חוויות.

דרך סיפורים בגוף ראשון, מבקרים הקוראים הצעירים והמבוגרים במקומות מעניינים בעולם, לומדים על חיים לא שגרתיים, וכל זאת לצד צילומים אותנטיים המלווים את הסיפור לכל אורכו. בסדרה תמצאו עובדות מרתקות, ידע היסטורי וגיאוגרפי – חוויה משפחתית מומלצת.

ועכשיו הזדמנות נהדרת לפרגן משלוח מנות שמשאיר חותם!

https://www.younglamplighters.com/

צילומי מאחורי הקלעים מתוך הספרים השונים. קרדיט: ישראל ברדוגו

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.