י"ב תמוז התשפ"ד
18.07.2024

נקבעה המזוזה בפתח משרדי 'בריקס תוכנה' בהר חוצבים

במעמד רב הכותל והמקומות הקדושים הרה"ג שמואל רבינוביץ שליט"א, שר הפנים אריה דרעי, ח"כ הרב אורי מקלב ואישי ציבור נקבעה המזוזה בפתח משרדי 'בריקס תוכנה' בהר חוצבים • "הנכם שותפים בפיתוח ירושלים ובשילוב המגזר החרדי בתעסוקה המקומית בבירה"

נקבעה המזוזה בפתח משרדי 'בריקס תוכנה' בהר חוצבים
רב הכותל קובע מזוזה צילום: יח"צ

במעמד רב רושם נחנכו משרדיה החדשים של חברת 'בריקס תוכנה', המספקת פתרונות מתקדמים לענק הפיננסי הבינלאומי- 'קרוס ריבר'.  חברת "בריקס" החליטה על המעבר שלה למשרדים החדשים הממוקמים בפארק התעשייה בהר חוצבים בירושלים, וזאת, בעקבות הגידול במצבת העובדים והוספת צוותים חדשים לפעילותה.  

חברת 'בריקס תוכנה' פיתחה אפליקציות מיוחדות למובייל, מוצרים בנקאיים ואלגוריתמים לניהול סיכונים, המשמשים כבסיס של 'קרוס ריבר' לפתרונות בזירת ההלוואות והתשלומים בשוק הפיננסי, וההתרחבות של חברת 'בריקס'  תעזור לחזק את המשך השלב הבא של 'קרוס ריבר' בהשלמת פלטפורמת הבנקאות הדיגיטלית.

במעמד רב הכותל והמקומות הקדושים הרב שמואל רבינוביץ שליט"א, שר הפנים אריה דרעי, יו"ר ועדת המדע והטכנולוגיה ח"כ אורי מקלב ובכירים נוספים מעירית ירושלים ומהמגזר העסקי בבירה, חנכו את פתיחת המשרדים החדשים בירושלים, אישי הציבור שנכחו במקום שיבחו את חברת "בריקס" על המעבר לירושלים כצעד שמחזק ומפתח את עיר הבירה, "כל חברה שמגיעה לעיר ומפתחת אותו ומסייעת בקידום העבודה והתעשיה והפיתוח היזמי והעסקי בבירה, היא שותפה בבניין ובפיתוח העיר ירושלים", אמר שר הפנים אריה דרעי בדבריו. יו"ר ועדת המדע והטכנולוגיה ח"כ אורי מקלב שיבח את הנהלת החברה על העסקת רבים מהמגזר החרדי, "מדובר בחברה שמעסיקה נשים רבות מהמגזר החרדי ומדובר בברכה לירושלים ולתושביה שהגעתם והקמתם את משרדכם כאן".

"ההצלחה שלנו ב'בריקס' מונעת על ידי הצוות היוצא מן הכלל שלנו שאנחנו ממשיכים לגייס ולטפח", אמר מנכ"ל בריקס, משה צבי וידר בטקס קביעת המזוזה.  "אנו יוצרים פתרונות מתקדמים על ידי מינוף כישורי צוות העובדים שלנו. אנו מעודדים את הצוות שלנו להרחיב את המיומנויות הטכניות שלהם באופן תמידי, ומאפשרים להם גמישות יוצאת דופן שהוכיחה והניבה תשואה מעולה, יצירתיות ופרודוקטיביות. עיצבנו סביבת עבודה מודרנית, אלגנטית ונוחה כדי לעזור לטפח את האווירה של שיתוף פעולה ויצירתיות ואנו שמחים על המעבר לירושלים".  

"אנו נרגשים להמשיך את השותפות שלנו עם בריקס תוכנה שעברה למשכנה החדש כדי להרחיב את תשתית מצבת העובדים ויכולותיהם", אמר ג'יל גייד, מייסד, נשיא ומנכ"ל קרוס ריבר בנק. "השותפות שלנו עם הצוות בבריקס הייתה חשובה לצמיחתנו ותהיה גורם מרכזי בהמשך ההתרחבות וההצלחה שלנו".

 

עובדים חרדים קביעת מזוזה מחשבים

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד