1. עמוד הבית
  2. תיירות
  3. חדשות תיירות

קינג דייויד פראג: שיפורים קטנים שישדרגו לכם את החוויה

אורחי המלון היוקרתי בבירת צ'כיה ייהנו משיפורים קטנים שיהפכו את חווית השהות לטובה הרבה יותר

כתבה אינפורמטיבית, כ' אדר ב תשע"ט 27/03/2019 10:16

2ecc3f7e-03e3-43c0-93d9-c0965645ad51.jpg

מלון קינג דייויד בפראג, שהפך ליעד המועדף על הנופשים החרדים באירופה, ביצע לאחרונה שורה של שיפורים קטנים ושדרוגים נקודתיים שיהפכו את השהות במלון למהנה עוד יותר.

מדובר, בין היתר, בשיפוץ מרהיב של חדרי האמבטיה, והוספת כיור לנטילת ידיים בכל חדר.

"על הנייר מדובר בשיפורים נקודתיים, אבל בפועל זה סוגר "עוד פינה" מבחינת הנופשים שלנו והופך את החוויה היוקרתית במלון שלנו – להרמטית", מסבירים בהנהלת המלון.

כידוע, מלון 'קינג דייויד' בפראג קנה לעצמו בשנים האחרונות מקום של כבוד ברשימת יעדי הנופש הנחשקים של הציבור החרדי מעבר לים. עצם קיומו של מלון הנמצא תחת השגחה מהודרת ומתנהל על פי כל גדרי ההלכה באחת הערים המתויירות בעולם – אינו דבר מובן מאליו עבור ציבור שומרי התורה.

קישור לאתר המלון>>>

בנוסף, במלון מתקיימים גם 3 מנייני תפילה בכל יום, זאת לצד קיומו של מקוה טהרה לגברים ולנשים על פי כל דקדוקי ההלכה.

פראג עצמה נחשבת, כאמור, לאחת הערים המתויירות בעולם, עם ארכיטקטורה עוצרת נשימה, אתרים היסטורים נדירים וארומה אירופית קלאסית שמשאירה טעם של עוד.

בית המלון שוכן במרכזה של העיר, בקרבת מקום לאתרי התיירות הפופולריים, כמו הרובע היהודי, בית הכנסת אלטנוישול וקברו של המהר"ל.

המלון עצמו מתהדר בכשרות מהודרת של הרה"ג רבי אליהו רוטנברג  מירושלים, אשר ידיו רב לו במתן כשרות על פי כל הכללים וההידורים. הבשר שנשחט עבור בית המלון בגרמניה הוא 'חלק-בית יוסף' וכך הוא מותאם לכלל העדות והחוגים.

כמו כן בשאר המאכלים קיימת הקפדה על כשרות שתהיה מקובלת על כלל הדעות המחמירות. כמו בכל ימות השנה, גם בפסח יעמוד המטבח של המלון בסטנדרט ההלכתי הגבוה ביותר, והנופשים יוכלו להנות מארוחות עשירות ומנות גורמה ללא חשש קטניות או שרויה.

קישור לאתר המלון>>>

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;