1. עמוד הבית
  2. נשים
  3. משפחה

מעונות היום התאגדו תחת ארגון משותף

השבוע (יום ג) התקיים כנס השקה לא.מ.א. - איחוד מעונות יום ברחבי הארץ, בהשתתפות של למעלה ממאה מפעילי מעונות יום • את הכנס כיבד בנוכחותו שר הרווחה והשירותים חיים כץ שבא ועודד על ההתאגדות הברוכה, והוסיף שיעזור לאיחוד בהתנהלות מול המשרדים הרלוונטיים הקשורים למעונות היום

בחדרי חרדים, כ"א אדר ב תשע"ט 28/03/2019 10:53

חי.jpg

השבוע (יום ג) התקיים כנס השקה לא.מ.א. - איחוד מעונות יום ברחבי הארץ, בהשתתפות של למעלה ממאה מפעילי מעונות יום.

את הכנס כיבד בנוכחותו שר הרווחה והשירותים חיים כץ שבא ועודד על ההתאגדות הברוכה, והוסיף שיעזור לאיחוד בהתנהלות מול המשרדים הרלוונטיים הקשורים למעונות היום.

כמו כן יו"ר ועדת הכספים הרב משה גפני הגיע ונאם בפני הציבור הרחב על הצורך שהוא רואה ביוזמה ברוכה זו, ואף הבטיח קבל עם שאם הוא יחזיק בוועדת הכספים אחרי הבחירות, הוא ידאג לסייע לאיחוד המעונות, ובפרט שהוא רואה את נושא זה של הגיל הרך ראשון במעלה.

על שאלות הקהל בשלל נושאים ענה יו"ר האגף למעונות יום ומשפחתונים מר אמיר מדינה. בין הנושאים היו שאלות הקשורות לבניית ושיפוץ מעונות וכן לאופן הטיפול השוטף ביום יום. וכשהוא מעודד את התארגנות האיחוד, ואף הבטיח ליזמים כי האיחוד יהיה חלק מהשולחן העגול שיהיה בין משרד הרווחה והאוצר,  אשר ידונו בו בין השאר העלאת שכר המטפלות והתקינה במעונות היום.

בחלק האחרון של הכנס  התקיימו בחירות לוועד האיחוד כשמשרד עו"ד דנהירש ושות' מפקח על ההליך.

יש לציין שבימים אלו מצטרפים עוד ועוד מעונות לאיחוד כשלדברי המארגנים היעד הוא 150 מעונות יום בארגון א.מ.א. כך שבמספר המעונות הם יהיו כויצ"ו ונעמת הנחשבים מ"הארגונים הגדולים"

כבר כעת נמנים באיחוד כ130 מעונות רשומים.

כנס השקה לאיחוד המעונות כנס השקה לאיחוד המעונות צילום: יח"צ

כנס השקה לאיחוד המעונות כנס השקה לאיחוד המעונות צילום: יח"צעוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. השקה ברמה גבוהה מאוד  

    הייתי במקום

  2. מעון פרטי