1. עמוד הבית
 2. עסקים ונדל"ן
 3. נדל"ן

הבולדוזר של בית שמש מגיע לדורות עילית

משה מונטג, יו״ר דגל התורה בבית שמש ומי שעמד בראש הועדה לתכנון ובניה בעיר מצטרף ל׳דורות עילית׳ • מונטג החתום על פיתוחה של בית שמש ידוע כמזהה פוטנציאל ומריץ פרוייקטים ללא מעצורים

בחדרי חרדים, כ"ו אדר ב תשע"ט 02/04/2019 14:35

משה מונטג משה מונטג צילום: יח"צ

בשורה טובה ומיוחדת למשקיעי דורות עילית פורסמה הערב, עם היוודע כניסתו של משה מונטג, יו״ר דגל התורה בבית שמש, לשעבר חבר מועצת העיר ויו״ר הועדה לתכנון ובניה, הנחשב כמי שבנה בעשר אצבעותיו את בית שמש החרדית, למערך הקידום והתכנון של דורות עילית.

מונטג מהווה תוספת כח משמעותית ביותר לפרוייקט, ובאמצעות הניסיון הרב שצבר בהקמת העיר בית שמש, תהפוך תנופת הקידום של דורות עילית למהירה יותר וחזקה יותר.
הרב משה מונטג: "אני שמח להצטרף לצוות שעמל על הקמת עיר חרדית חדשה. פגשתי בדורות עילית אנשים חדורי מטרה ומאמינים במה שהם משווקים, הפועלים כל הזמן ומשקיעים הון כדי לפתח את העיר ולהשיג את כל האישורים הממשלתיים להתחיל לבנות במקום".

לפרטים נוספים היכנסו לכאן>>>

"תפקידי הוא לדאוג להכנת תוכנית תמ"א מפורטת לדורות עילית ביחד עם אדריכלים ויועצי תכנון. לכך אני רותם את הניסיון שרשתי בשנים האחרונות בתכנון כ10,000 דירות ברמת בית שמש ג' ד' ה'. עיר חרדית זקוקה לשטחי ציבור, איזורי מסחר, איזורי תעסוקה, תחבורה ציבורית, ואנחנו הולכים להציג בפני מקבלי ההחלטות תוכנית מושלמת עבור העיר”

"דורות עילית" הנמצאת כעת בשלבי תכנון, מתעתדת לקום על קרקע חקלאית פרטית שנמצאת בהליכי הפשרה ותכנון, בין מעלה שומרון על כביש 55 לבין אלקנה ועץ אפרים, על כביש 5. התכנית זוכה לתמיכה נלהבת של יו"ר המועצה האיזורית שומרון יוסי דגן והיא מתבססת על החלטת ממשלה מלפני כ-30 שנה להפשרת השטח לבנייה ולהקמת יישוב במקום. ההחלטה טעונה אישור מחדש, אולם לאור החשיבות הביטחונית שבמיקומה האסטרטגי של העיר, והרצף ההתיישבותי שהיא מייצרת, הצפי הוא שההחלטה תאושרר מחדש.

מתעניינים בפרוייקט דורות עילית?
נשמח לתת את כל הפרטים בטלפון 072-395-2826 עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. הכל אינטרסים! עכשיו מובן למה התפטר מהעיריה! השתמש וזרק!!!  

  חיים

 2. תושבי דורות עילית: הכינו מעטפות...  (ל”ת)

  יוסי

 3. תפסיקו להתל בציבור.מה תענו ליום הדין?!  (ל”ת)


 4. נקוה שבזכותו לא יקרה בדורות עילית מה שקרה במדורגי הגבעה בגבעת זאב  (ל”ת)

  משה

 5. אם כן יש סיכוי  

  תושב בית שמש

 6. עזב אותנו סוףסוף  

  בנצי ר

 7. אדם חכם ושנון  

  אור

 8. שיהיה לכם בהצלחה איתו (:  

  יצחק

 9. והמשכיל בעת ההיא ...יידום  (ל”ת)

  זוכר זוכר

 10. חוסיד  

  ביניומין

 11. איפה הוא?  

  בית שמשי...

 12. זרזיר אצל העורב ושניהם שחורים -  

  סוכי

 13. על זה נאמר "בכיה לדורות"  (ל”ת)


;