י"ד תמוז התשפ"ד
20.07.2024
צפו בתיעוד

ליצמן מזהיר: "פייגלין רוצה לסמם את הרחוב"

ככל שמועד הבחירות קרב, ההתקפות מצד הפוליטיקאים מחריפות והיום מצטרף לכך סגן השר ליצמן, שתוקף את מפלגת "זהות" של משה פייגלין • "פייגלין רוצה לסמם את הרחוב, יש אצלו ברשימה אנשים בעד נישואין אזרחים, אנשים נגד ברית מילה" • בנוסף, מעביר ליצמן מסר מפייס לש"ס

ליצמן מזהיר: "פייגלין רוצה לסמם את הרחוב"
יעקב ליצמן צילום: Noam Revkin Fenton/Flash 90

סגה"ש יעקב ליצמן יוצא היום (שלישי) במתקפה כנגד מפלגת "זהות" והעומד בראשה משה פייגלין, תוך שהוא מנצל את הבמה בוועידת ה-17 של איגוד הת"תים בכדי להעביר מסר מפייס לתנועת ש"ס על זעמם כלפי 'יהדות התורה' בעקבות ההסכם שנחתם עם הגר"מ מאזוז ואלי ישי.

בוידאו שהגיע לידי 'בחדרי חרדים' נשמע ליצמן אומר: "פייגלין רוצה לסמם את הרחוב, יש אצלו ברשימה אנשים בעד נישואין אזרחים, אנשים נגד ברית מילה ואחד שנזרק מש"ס".

ליצמן נגד פיגלין

כשליצמן טען כלפי רשימת "זהות" כי "מספר 2 ברשימה של פייגלין הוא מישהו שסולק מש"ס", שאל אותו מנחה הפאנל על על החיבור של 'יהדות התורה' עם מישהו אחר שנזרק מש"ס, אלי ישי ולכך השיב ליצמן: "אין מצב שאני אסכן את ממשלת הימין בגלל שאריות של מפלגות שירוצו. אם דרעי היה רוצה אותו הייתי נותן לו".

ליצמן ציין: "שהציעו את ההצעה לאיחוד בין 'יהדות התורה' וש"ס, קיבלתי מיד את אישור מועצת גדולי התורה. אני הייתי הראשון שדחף בוועדת השמונה לאיחוד. אני מכבד את ההחלטה של מועצת חכמי התורה נגד האיחוד. אני בטוח שאחרי הבחירות נבוא ביחד".

משה פייגלין זהות יעקב ליצמן

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד