י"ט תמוז התשפ"ד
25.07.2024
מתקרבים ליום הבוחר

מסקרי השבוע אחרון עולה: זהו הכוח החרדי

מממוצעי הסקרים שנערכו בשבוע האחרון, אנחנו למדים על כמה מגמות, שככל הנראה הולכות איתנו ליום הבחירות • הגדולות מתחזקות, פייגלין רושם את הצמיחה הגבוהה ביותר ועל כמה מנדטים מתייצבות המפלגות החרדיות לקראת היום הגורלי?

מסקרי השבוע אחרון עולה: זהו הכוח החרדי
נתניהו ליצמן דרעי צילום: פלאש 90

ממוצע סקרי השבוע האחרון, פחות משבוע לבחירות – מלמד על מגמת השבועות האחרונים, בואכה הבחירות. משקלול ממוצע סקרי השבוע האחרון שערך האתר 'בית הסקרים' עולה התמונה הבאה: 'כחול-לבן' 30, 'הליכוד' 29, 'עבודה' 10, 'תע"ל חד"ש' 8, 'יהדות התורה' 7, 'איחוד מפלגות הימין' 6, ש"ס 5, 'הימין החדש' 6, 'מרצ' 5, 'זהות' 5, 'כולנו' 4.

'ישראל ביתנו' ובל"ד זוכות ל-3 מנדטים ולא עוברות את אחוז החסימה, 'גשר' של אורלי לוי עם מנדט אחד בממוצע.

מניתוח הסקרים עולה כי מפלגת 'זהות' של משה פייגלין היא זו שרושמת את נתון הצמיחה המשמעותי ביותר, גם הליכוד ומפלגת העבודה מתחזקות ולצד זה, נמשכת ההתנדנדות סביב אחוז החסימה של כולנו וישראל ביתנו.

יש לציין, כי המספר דלעיל אינו מגיע בסיכום ל-120, מאחר והמפלגות שאינן עוברות את אחוז החסימה עדיין מופיעות בסקרים השונים.

להלן מספר נתונים השוואתיים:

  • ממוצע סקרי השבוע הקודם: כחול-לבן 30, הליכוד 28, עבודה 9, תע"ל חד"ש 7, יהדות התורה 6, הבית היהודי 6, ש"ס 5, הימין החדש 5, מרצ 4, זהות 4. כל היתר אינם עוברים את אחוז החסימה.
  • ממוצע סקרי השבועיים האחרונים: כחול-לבן 31, הליכוד 28, עבודה 9, תע"ל חד"ש 7, יהדות התורה 6, הבית היהודי 6, ש"ס 5, הימין החדש 5, מרצ 5, זהות 4. כל היתר אינם עוברים את אחוז החסימה.
  • ממוצע סקרי החודש האחרון: כחול-לבן 33, הליכוד 28, עבודה 8, תע"ל חד"ש 7, יהדות התורה 6, הבית היהודי 6, ש"ס 5, הימין החדש 5, מרצ 5, כולנו 4. כל היתר אינם עוברים את אחוז החסימה.
  • ממוצע סקרי החודש הקודם: כחול-לבן 35, הליכוד 30, עבודה 6, תע"ל חד"ש 6, יהדות התורה 6, הבית היהודי 6, ש"ס 5, הימין החדש 7, מרצ 4. כל היתר אינם עוברים את אחוז החסימה.

אתר 'בית הסקרים' מבית חברת Atn israel , מבוסס על אלגוריתמים וכלי ניהול, תוך שימוש בבסיס המידע של הסקרים שפורסמו במדיות רשמיות ומוכרות. האתר מאפשר קבלת ממוצעי הסקרים לפי בחירה, תוך פילוח לפי תאריכים, מפלגות וסוקרים.

סקר ש"ס יהדות התורה זהות

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד