1. עמוד הבית
  2. מחשבים ואינטרנט
  3. מובייל ואפליקציות

פלאפון מעניקה עשרות שירים חסידיים במתנה

לאורך כל חודש אדר מעניקה פלאפון ללקוחותיה לכבוד פורים עשרות שירים חסידיים במתנה בשירות כוכבית 18 "שיר בהמתנה" • במקום צליל החיוג המוכר תוכלו לבחור כצליל חיוג מנגינה
שירות בחדרי חרדים, י"א אדר תשע"ב 05/03/2012 12:09

פלאפון

חברת 'פלאפון' מרעננת את שירות כוכבית 18 "שיר בהמתנה" ומעדכנת את התכנים עם עשרות להיטים חדשים של מיטב אמני המוסיקה החסידית. זאת ועוד, לקראת פורים הקרב ובא תאפשר 'פלאפון' ללקוחותיה במגזר החרדי להתנסות ללא תשלום בשירות ולבחור מבין עשרות שירים חסידיים פופולאריים בכוכבית 18.

לאחר חודש יוכלו הלקוחות להמשיך וליהנות מהשירות בעלות מנוי חודשית של 7.9 שקל, כשעלות החלפה של כל שיר 5.9 שקל. במהלך חודש אדר ועד ז' בניסן (30 במרץ) ניתן להחליף כמה שירים שרוצים ללא הגבלה וללא תשלום נוסף.

עוז גור, מנהל שיווק מגזרים ב'פלאפון': "אנו שמחים להעניק לציבור לקוחותינו מגוון שירים חסידיים במתנה לכבוד חג הפורים, המאופיין כיום כל כך שמח ולהעלות חיוך למתקשרים אליהם".

'שיר בהמתנה', הינו שירות המאפשר לכם להנעים את זמנם של המתקשרים אליכם, עד שתענו. במקום צליל החיוג שאנו מכירים עד כה תוכלו לבחור כצליל חיוג מנגינה שתנעים את אוזניהם של הממתינים. השירות הותאם במיוחד ללקוחות הקומה הכשרה של 'פלאפון' ואושר על ידי ועדת הרבנים לענייני תקשורת.

בין הלהיטים תוכלו למצוא שירים חסידיים פופולאריים, כמו: ו'נהפוך הוא' מתוך הדיסק 'לחיים טיש', 'ליהודים הייתה אורה' מתוך דיסק 'פורים אין ירושלים' בביצוע לייבלה ליפסקר, הלהיט החסידי 'כי הרבית', בביצוע אברהם פריד, 'אחד יחיד ומיוחד' של אוהד מושקוביץ, ' מה עשית היום' של אהרון רזאל, 'נער הייתי' של יונתן שיינפלד, 'והיא שעמדה' של יעקב שוואקי, מ'שנכנס אדר' בביצוע גד אלבז ועוד.

מחייגים כוכבית 18 ומתחברים לשירות. ניתן ליהנות מההטבה מ - ז' אדר עד ז' בניסן (1.3.12 – 30.3.12)., ,
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. יש לכם פרסומת ? אז למה לעשות מזה כתבה ? כאילו הטבה. זה הרי אקט פירסומי לכל דבר  (ל”ת)

    משה חיים

;