1. עמוד הבית
  2. משפט ופלילים
  3. פלילים

תכשיטי הכלה בשווי 30 אלף שקלים נגנבו

חתן וכלה שחגגו שבת חתן בישיבה ביישוב החרדי טלזסטון, חוו מפח נפש בעיצומה של השבת, לאחר שגילו כי תכשיטי הכלה נעלמו מהחדר | אודות לפעילות המשטרה, הגניבה אותרה והושבה להם

קובי עוזיאלי, י"ב ניסן תשע"ט 17/04/2019 09:02

בשבת חתן תכשיטי הכלה שנמצאו בבית הגנב תכשיטי הכלה שנמצאו בבית הגנב צילום: דוברות המשטרה

תכשיטי החתונה בשווי כשלושים אלף שקלים בהם טבעות האירוסין והנישואים, נגנבו – חקירה מהירה של המשטרה הביאה להשבתם לידיהם של החתן והכלה.

חקירת המשטרה החלה בעקבות דיווח שהתקבל במשטרה אתמול (שלישי), לפיו, בישיבה בקריית יערים שבטלזסטון שהו במהלך סוף השבוע חתן וכלה כחלק משבת שבע ברכות לאחר חתונתם, ומחדרם נגנבה קופסא שהכילה את תכשיטיהם שנרכשו לרגל החתונה, ובהם טבעות אירוסין ונישואים, צמידים ושרשראות יקרי ערך בשווי כ–30 אלף שקלים.

השוטרים שהגיעו ואספו ראיות וממצאים שהעלו את חשדם כי אחד המנקים העובד במקום גנב את התכשיטים, והוא מיד אותר ונעצר לחקירה בחשד לגניבה.

במהלך חקירתו של החשוד תושב השטחים כבן 41, התברר כי הוא החביא את התכשיטים הגנובים בביתו, והחוקרים כאמור מיד דאגו להשיבם לידיהם של הזוג המאושר.

"מיד עם הגשת התלונה, הבנו שהערך הסנטימנטלי של התכשיטים עולה בעשרות מונים על הערך הכספי שלהם, עשינו את כל הפעולות שביכולתנו על מנת לאתר את מיקומם של התכשיטים הגנובים ודאגנו להשיבם לידיהם של הזוג המאושר." ציין הבוקר אחד החוקרים.


הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. על הכבוד למשטרה, מגיע להם יישר כוח גדול  (ל”ת)

    אפשטיין חרדק

  2. ערבי, אלא מה!  (ל”ת)


  3. בחסדי שמים  (ל”ת)


  4. אז השוטרים הארורים הציונים טובים כשמדובר בכסף של החתנים. טוב לדעת.  

    שלמה זלמן