1. עמוד הבית
  2. יהדות
  3. מעגל השנה

הצאצאים משחזרים > ליל הסדר במחיצתו של מרן זצ"ל • צפו  

למעלה מחמש שנים אחר פטירת רבם ומנהיגם של בני עדות המזרח הגר"ע יוסף זצ"ל, התכנסו בביתו המיתולוגי ברח' הקבלן בהר נוף, נכדיו וניניו, להיזכר בליל הסדר במחיצתו • רדיו 'קול ברמה' מציג משדר מיוחד מאותו ליל סדר, המתובל בהנהגותיו וסיפורים מפעימים הנחשפים לראשונה

'בחדרי חרדים' בשיתוף 'קול ברמה', י"ד ניסן תשע"ט 19/04/2019 13:00

כֵּן עָשָׂה רבינו עובדיה > מרתק צאצאי הגר"ע יוסף זצ"ל משחזרים את הסדר צאצאי הגר"ע יוסף זצ"ל משחזרים את הסדר צילום: קול ברמה

והגדת לבנך: למעלה מחמש שנים אחר פטירתו של מרן פאר הדור רבי עובדיה יוסף זצ"ל, התכנסו נכדיו וניניו בביתו המיתולוגי – "בית מאור ישראל" ברחוב הקבלן 45 ירושלים, במסגרת פרויקט מיוחד של רדיו 'קול ברמה', להעלות את זכרו והנהגותיו בליל הסדר מידי שנה.

את המשדר המיוחד הוביל הרב יעקב סיני, נכד מרן וחבר מכון 'מאור ישראל', אשר מגיש את התכנית הפופולארית "אליבא דהלכתא" ברדיו 'קול ברמה' והשתתפו בו נכדי מרן - הרב בן ציון בר שלום - רב ההסתדרות, הרב עובדיה יוסף טולדנו - חבר בית הדין "דרכי תורה", הרב עובדיה יוסף בוטבול, והרב מאיר זיו יוסף.

ניניו של מרן הזכירו את חידושיו ופירושיו של הסבא הגדול שנאמרו בליל הסדר. וחזנו של מרן, הרב אליהו אוזן, הנעים בשירים ופיוטים כמנהגו של הגר"ע זצ"ל לשורר סביב שולחן החג.

במהלך המשדר הוזכרו הנהגותיו והליכותיו של מרן בכל שלב בליל הסדר, כמו גם סיפורים נדירים ומפעימים הנשמעים לראשונה. 

צפו במשדר המיוחד באדיבות רדיו 'קול ברמה':

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;