1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. חדשות חו"ל

היכן עשו הזוג איוונקה וג'ארד קושנר את החג

הזוג היהודי הנוצץ עשה את ליל הסדר במדינה בעלת האוכלוסייה הקטנה ויומינג שבמערב ארה"ב • הם הגיעו למקום עם מטוסו הפרטי של הנשיא ועוררו עניין מקומי רב

יענקי פרבר, ט"ו ניסן תשע"ט 20/04/2019 22:12

עם המטוס הפרטי ג'ארד קושנר ג'ארד קושנר צילום: רויטרס

בתו של טראמפ ובעלה ג'רארד קושנר, יועצו הקרוב של הנשיא טראמפ בילו את החג הראשון במדינת ויומינג שבמערב ארה"ב.

ה"ויומינג טריביון איגל" דיווח, כי בני הזוג עם ילדיהם הגיעו לנמל התעופה האזורי ביום חמישי בעזרת מטוסו הפרטי של הנשיא טראמפ בואינג 757. 

משם נסעו לסאראטוגה, עיר נופש במרחק של כ -200 ק"מ, האוכלוסייה המקומית מונה 1,686 בני אדם בלבד.

המטוס, באורך 153 רגל עם שמו של הנשיא מוטבע עליו, משך אליו עשרות צופים, רבים מהם צילמו את עצמם על רקע המטוס והעלו תמונות וסרטונים לרשתות החברתיות.

הזוג קושנר היה גם שנה שעברה בסראטוגה במהלך הפסח, אז המטוס נשאר שם במשך כל השבוע וראשי העיר הורשו לצאת לסיור במטוס הפרטי, הפעם המטוס חזר חזרה לניו יורק ביום שישי וישוב לקחת את המשפחה הנוצצת לאחר חג הפסח.

טים בארת' מרשות שדה התעופה המקומי שם נחת המטוס אמר לתקשורת המקומית, כי "המטוס קיבל את השרות הרגיל שכולם מקבלים, אנחנו נמצאים עם המטוס, ואם הם צריכים לנקות את המטוס מזבל נעשה את זה, כמו לכולם, אבל ברור שעם אישיות בסדר גודל כזה, השתמשנו באמצעי ביטחון נוספים". אמר טים בארת'.

שנה שעברה גבו רשויות שדה התעופה 11.600 דולר עבור השרות שנתנו למטוס, השנה עדיין לא פורסם כמה שילמו הזוג היהודי.

בזמן שמשפחת קושנר שהו במדינה הקטנה, הנשיא ואשתו יחד עם בנם בארון בן ה-11, טסו במטוס 'אייר פורס וואן' הנשיאותי לפלורידה הדרומית, שם שהו בסוף השבוע במתקן הגולף הפרטי של הנשיא.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. כל עוד ארצות הברית לא תתמוך בתיקון לחוק הגיוס המאפשר את האופציה  

    לנשים ולכהנים שלא לשרת בצבא

;