1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

בלתי נתפס: כעשרת אלפים נותרו בחוץ

אי סדרים במעמד 'הקבלת פני רבו' שהתקיים הערב בהיכל ארנה: כעשרת אלפים אנשים נותרו בחוץ - למרות שהאולם לא התמלא לגמרי • מהמשטרה נמסר כי האולם היה מלא וכי "חלק מהציבור נהג באלימות כלפי השוטרים"

אלי שלזינגר, י"ז ניסן תשע"ט 22/04/2019 22:59

בגלל המשטרה? עומס רב. היכל ארנה, הערב עומס רב. היכל ארנה, הערב צילום: נועם רבקין פאנטון, פלאש 90

הערב (שני) התקיים באולם הפיס 'ארנה' בירושלים, מעמד 'הקבלת פני רבו' המרכזי של תנועת ש"ס, במעמד רבני התנועה ותומכיה ובראשם נשיא מועצת חכמי התורה ראש הישיבה חכם שלום כהן.

מעדויות שהגיעו לידי 'בחדרי חרדים', למרות שהאולם לא התמלא לגמרי, המשטרה השתלטה על האירוע ולא אפשרה את כניסת הבאים; וכך לדברי אותם עדים, נותרו בחוץ כעשרת אלפים איש.

זאת כאשר המשטרה מפגינה כלפיהם אלימות בכדי למנוע את כניסתם למעמד ואף עצרה/עכבה שמונה מהם. 

בהודעה שפרסמה המשטרה מצידה נכתב כי על אף הכמות המותרת והמוגבלת מבחינה בטיחותית, ניסו נוספים להיכנס בכוח ובניגוד להוראות השוטרים והמאבטחים שהוצבו בכניסות, ועל כן נאלצו השוטרים לעכב/לעצור, עד עתה, 8 חשודים מתוכם, בגין תקיפת שוטרים, הכשלת שוטרים והפרת הסדר.

"משטרת ישראל מתכוונת לפעול, כנגד החשודים במגוון הכלים הנמצאים ברשותה על מנת לוודא מיצוי הדין עם החשודים", כך בהודעת המשטרה.

מהמשטרה נמסר ל'בחדרי חרדים', כי לאצטדיון נכנסו סך האנשים שמותרים להיכנס על פי הנהלים הקבועים ובאותו רגע גם אם יש מקומות פנויים, אסור להכניס נוספים וזאת בכדי שבמקרה ויקרה חלילה אסון, יוכלו כוחות החירום להשתלט על האירוע.

בנוסף נמסר ל'בחדרי חרדים' כי בחוץ הוצבו מסכים על ידי המארגנים, אך חלק מהציבור התעקש להיכנס דווקא פנימה ונהג באלימות כלפי השוטרים, ולא היה מנוס אלא לעצור את השמונה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. נכון מאודדדדדדדדדד  (ל”ת)


 2. אחלה תירוץ אם ישאלו למה היה ריק  (ל”ת)


 3. היה זוועה!! אירוע כזה מעניין והשאירו אותנו בחוץ בקור העז למרות שהאולם היה חצי ריק!! המשטרה משקרת!!  

  דוד מהפיצוחים

 4. הייתי שם רוב השומרים היו ערבים שהתנהגו באכזריות לא נתפסת!!! ובמיוחד השוטרים! או שדרעי רצה שיאמרו שהאולם מלא והשאיר את כולפ לקפוא ולהתקרר אמהות עם תינוקות וילדים קטנים פשוט בושה!!! פעם אחרונה שאני אגיע!!  

  חיים

  • מה הדם הרע הזה כל דבר להאשים את אריה  (ל”ת)


 5. בושה וחרפה מה שהיה שם! עשרת אלפים איש שהגיעו מכל הארץ קפאו בכפור עם ילדים ללא מים ללא חימום!! ואפילו האוטובוסים שהביאו אותם לא היו מוכנים להחזיר את כולם שקפאו בחוץ!!! בושה לתנועת ש"ס שלא עשתה דבר וחצי דבר למנוע את העוול הנורא הזה!! לא נשכח ולא נסלח!!! בנוסף לכל זה המאבטחים פירקו בחורים שכל מגמתם הייתה להיכנס פנימה מהכפור העז!!!! זה התודה רבה אחרי שעבדנו כמו חמורים בשביל ש  (ל”ת)


 6. כל הכבוד לאתר בחדרי חרדים שהרים את הכפפה הבוערת לעומת שאר האתרים שמפחדים מה יגיד דרעי ולא מעלים את הנושא הכאוב הזה זה לא יאומן מה שהיה שם זוועת עולם!!!  

  חיים

  • תמיד בחדרי מעלים את הנושאים הכואבים והאמיתיים! ולא כל מי שמעביר ביקורת כואבת על ש"ס נחשב משתכנז. הימים האלו כבר חלפו מן העולם! תבין לבד שמי שהגיע לכנס של שס אז הוא לא משתכנז! 

   שירה

  • חיים עוד פעם אתה מגיב 'מישתכנז' אתה מיתבייש מהמוצא שלך  

   Jon

 7. עשרת אלפים נותרו בחוץ ועוד מאות אלפים בחוץ בחוץ  

  אריה

 8. חחח כעשרה או כעשרת אלפים,, הזויים כמה אפשר לכרטט ציבור שלם??  (ל”ת)

  שמואל

 9. הכושים עשו את שלהם [בבחירות] כעת הם יכולים ללכת, עד לבחירות הבאות  

  אריה נבון

;