1. עמוד הבית
 2. בריאות ומדע
 3. חדשות בריאות

מצב הילד שנדרס בחוה"מ - ממשיך להידרדר

בבית החולים שערי צדק בירושלים מוסיף להיות קשה מאוד מצבו של הילד שנדרס בחול במועד בתאונת דרכים בכביש גולדה מאיר בירושלים • התפללו לרפואת חיים בנימין בן שושנה רייזל

אלי שלזינגר, כ"ג ניסן תשע"ט 28/04/2019 10:19

קרעו שערי שמיים נתי שוחט, פלאש 90 נתי שוחט, פלאש 90

שבוע לאחר תאונת פגע וברח בבירה לעיני אחיו של הפצוע, נהג הרכב הפרטי טרם אותר. ביום ראשון שעבר, א' דחול המועד פסח, אירעה תאונת דרכים בכביש גדולה מאיר בירושלים, סמוך לרחוב מירסקי בשכונת רמות.

ילד בן 11, בנימין זאב ביגלאייזן, נפגע מרכב חולף ונפצע באורח קשה. הנהג הפוגע, לט עצר כדי להעניק עזרה ראשונה או סיוע, והמשיך בנסיעה מהמקום כאילו דבר לא קרה, תוך שהוא מפקיר את הפצוע מדמם בזירת התאונה.

"הייתי ליד המעבר חציה וראיתי שם את הילד שנפגע שהיה עם אח שלו. הוא התחיל לרוץ במעבר חציה ואז עבר שם בדיוק רכב על איזה 100 קמ"ש ודרס אותו" סיפר עד הראייה נתן ל'וואלה חדשות'.

"הוא העיף אותו לפחות עשרה מטרים והיה בום גדול" נתן הוסיף: "ישר רצתי לשם לבדוק מה קרה. הנהג עצר לאיזה שתי שניות ואחרי זה ברח. אני חושב שהיה אור ירוק להולכי הרגל כי כל הרכבים עצרו חוץ ממנו. הזמנו אמבולנס ומשטרה. ניסיתי לצלם את המספר רישוי של הרכב אבל ישר הוא ברח". לדבריו, אחיו של הילד החל לבכות ולצרוח ואז ישר כנראה ברח לביתו כדי להודיע למשפחה.

במשטרה פתחו מיד בחקירה ואיתרו את כלי הרכב שעל פי החשד בו בוצעה התאונה, כשהוא חונה באיזור גבעת זאב. זהותו של הנהג ידועה למשטרה ומתנהל אחריו מצוד.

ביום חמישי ערב חג שביעי של פסח, ‏משטרת ישראל פרסמה את שם ותמונת הנהג נתנאל סנדרוסי בן 23, כדי שהציבור יסייע בלכידתו.

בחשבון האינסטגרם האישי של נתנאל, הוא פרסם ב-2016 סרטון שמתעד נסיעה בוידאו "מירושלים למגדל העמק בשעה וחמש דקות", בו ניתן לראות את מד המהירות מצביע על 220 קמ"ש. עם זאת, לא ברור האם סנדרוסי הוא הנהג. "אחי, שני קילומטר בשנייה, אחי", נשמע אחד הנוכחים ברכב בסרטון כשהוא מתלהב מהמהירות.

כפי שדווח ב'בחדרי חרדים', בהתייעצות עם הגר"ח קנייבסקי הוסיפו לילד את השם "חיים", הגולשים מתבקשים להעתיר בתפילה עבור הילד חיים בנימין בן שושנה רייזל תושב שכונת רמות, לרפואה שלמה בתוך שאר חולי ישראל.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. תרומת איברים מצילה חיים.  (ל”ת)

  יוסף

  • לתרום מיד את איבריך !!! (ל”ת)

   לתרום מיד

  • חולה נפש לא יאומן שקימים אנשים כמוך ביקום תבדוק אם אתה יהודי (ל”ת)


  • אתה מטומטם או מה ? ככה מגיבים ?? (ל”ת)

   חיים דרוק

  • גועל נפש של תגובה, לך תתרום את האברים של עצמך, בן אדם נאבק על חייו ואתה ממליץ לשלוח אותו לקצב שיחלק אותו לחתיכות (ל”ת)

   אלי

  • לאתר! להוריד מיד תגובה מרושעת זו!!! (ל”ת)


  • תבדוק אם אין לך שורשים אפריקניים 


  • זה ש/יש חולי נפש בכל מקום והם מגיבים שטויות זה בסדר, מה שלא בסדר כאן זה שאין פקוח וסינון על התגובות, בושה וחרפה לאתר (ל”ת)

   יוסל

 2. מלחיץ מאוד, גם הנטבע מטבריה מרמות ד', הרב פוקס אתה שם?  

  מני

 3. בושה  

  יהודיה

 4. רפואה שלימה. חובה אכיפה מוגברת בכביש רמות  (ל”ת)

  אבי

 5. שיהיה בריא אמן  (ל”ת)

  ננצ'י