1. עמוד הבית
 2. משפט ופלילים
 3. פלילים

החשוד בחקירה: "לא ידעתי שמחפשים אחרי"

נתנאל סנדרוסי, החשוד שפגע בילד חיים בנימין זאב ביגלאייזן ונמלט מבלי להזיק עזרה. טוען בחקירתו, כי למרות הפרסומים בתקשורת, לא ידע כי המשטרה מחפשת אחריו • מחר (שני) יובא לבית המשפט שם המשטרה תבקש להאריך את מעצרו

אלי שלזינגר, כ"ג ניסן תשע"ט 28/04/2019 22:28

ה'פגע וברח' בירושלים החשוד בתאונת ה'פגע וברח' החשוד בתאונת ה'פגע וברח' צילום: מתוך האינסטגרם

נתנאל סנדרוסי, החשוד במעורבות בתאונת "פגע וברח" לפני שבוע בו נפצע קשה מאוד ילד בן 11 בשכונת רמות, שהיום הסגיר את עצמו למשטרה - הכחיש במהלך חקירתו כל קשר לאירוע.

על פי הפרסום של יערה שפירא ב'כאן 11', סנדרוסי הוסיף ואמר לחוקרים כי הוא כלל לא נמלט מהמשטרה, "לא ידעתי שמחפשים אחרי מאחר ואני לא חשוף לכלי התקשורת החילוניים". בנוסף, הוא טען בחקירתו כי את הרכב, שלטענת המשטרה היה מעורב בתאונה, הוא שכר 'לפי שעות' והחזירו למקום שסוכם עליו מראש, כשעתיים לפני מועד התאונה.

על פי הדיווח של מאור צור ויוסי אלי בערוץ 13, סנדרוסי טען בפני החוקרים כי הוא כלל לא נהג ברכב. לדבריו, את הרכב שכר מאדם חרדי ובסיום זמן השכירות השאיר את הרכב במקום שאותו אדם אמר לו - ומאז לא יודע מי נהג בו.

ביום חמישי ערב חג שביעי של פסח, משטרת ישראל ביקשה את סיוע הציבור באיתור חשוד במעורבות בתאונה. בהודעת המשטרה נכתב "החשוד העונה לשם נתנאל סנדרוסי כבן 23, הנו חשוד כי היה מעורב בתאונת הפגע וברח שאירעה ביום ראשון בשכונת רמות בירושלים, ושכתוצאה ממנה נפצע קטין כבן 11 ופונה לבית החולים במצב אנוש".

עם ההודעה הופצה תמונתו של נתנאל, ונכתב "אנו מבקשים את סיוע הציבור באיתורו". היום, שבוע לאחר התאונה וכמה ימים לאחר פרסום תמונתו ופרטיו, החשוד הגיע לתחנת המשטרה והסגיר את עצמו.

יצויין, כי בשלב זה נתנאל מוגדר חשוד בלבד וטרם הוגש נגדו כתב אישום כלשהו בקשר לתאונה. כך, שבשלב זה עומדת לו זכות החפות מפשע עד שיוחלט אחרת.

מאז פרסום פרטי החשוד, כלי התקשורת נברו בחשבונות שלו ברשתות החברתיות, שם איתרו תמונה שהעלה ביום התאונה שם הוא נראה יושב עם עוד שלושה חברים ברכב, כולם עם בקבוקי בירה ביד. בנוסף פרסם שם תיעוד נסיעות מהירות וחריגות, אולם לא ברור האם הוא זה שנהג ברכב באותם תיעודים.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. בשביל תירוץ עלוב כזה הוא התחבא שבוע  (ל”ת)

  איציק

 2. רשע מרושע  (ל”ת)

  מייק

 3. דומה לבחורים מישיבת אימרי דעת בבית וגן  (ל”ת)

  דורון

  • למה ?  (ל”ת)


 4. עם רק המשטרה רוצה חצי שעה והכל ברור, קיים מצלמת בקרה מעל הצומת  

  מני

 5. הכיפה של החשוד מתאימה לתספורת ?!  (ל”ת)

  Uzi

 6. אם הוא לא קשור לאירוע למה הסגיר את עצמו ?  

  מימי

  • כי שמע שמחפשים אותו 


 7. מחאה נמרצת  

  איש הקולמוס

  • שמה בדיוק יסתדר??? (ל”ת)

   אני

 8. חנטריש  

  לטאי

  • שטויות 


 9. לא הכיפה מעידה על החרדי.  

  שריר

 10. לדון לכף זכות  (ל”ת)

  חיה

 11. זה היה בפסח  

  בירה

  • בירה 

   מישל

 12. רחמים , לא ידע - הוא לא ידע!!........................................  (ל”ת)

  אוראור