1. עמוד הבית
  2. משפט ופלילים
  3. פלילים

'פגע וברח': עצור שלישי נחשד במעורבות

צוות חקירה מיוחד שמונה על ידי מפקד המחוז איתר בדירת מסתור חשוד נוסף במעורבות בתאונת ה'פגע וברח' בה נפצע אנושות ילד חרדי בן 11 בשכונת רמות בבירה • אלי שלזינגר עם כל הפרטים

אלי שלזינגר, א' אייר תשע"ט 06/05/2019 10:50

אותר בדירת מסתור שוטרים מבצעים חיפוש בדירה שוטרים מבצעים חיפוש בדירה צילום: דוברות המשטרה

מאז תאונת הדרכים בחול המועד פסח בירושלים, בה נפצע אנושות ילד בן 11 בתאונת פגע וברח, חוקרי המשטרה בירושלים מרכזים מאמץ לאתר מעורבים. שבוע לאחר התאונה נתנאל סנדרוסי הסגיר את עצמו, ובמהלך השבוע החולף נעצר מי שלקח אותו טרמפ כשעה לאחר התאונה שחשוד בשיבוש.

מפקד מחוז ירושלים ניצב דורון ידיד הקים צח"מ (צוות חקירה מיוחד) שמורכב מחוקרי ימ"ר ואגף התנועה, אלה ביצעו פעולות מגוונות ואיתרו חשוד נוסף. הלילה (שני) בתום פעילות מאומצת הם פשטו על הדירה בה שהה בגבעת שמואל ועצרו אותו. החשוד בשנות ה-20 לחייו, הובא לחקירה במשטרת ירושלים ובשעה הקרובה יובא לבית המשפט לתעבורה בירושלים לדיון, שם המשטרה תבקש להאריך את מעצרו.

עוד יובא לבית המשפט, נתנאל סנדרוסי, שכאמור הסגיר את עצמו לפני שבוע בתחנת המשטרה, שם אישר כי אכן השתמש ברכב בהשכרה שחורה, אך לדבריו נטש את הרכב לפחות שעה לפני התרחשות התאונה. מעצרו הוארך עד היום ובית המשפט יידרש לבקשת המשטרה להאריך את מעצרו שוב.

מצבו של הילד חיים בנימין זאב (11) בן שושנה רייזל ביגלאייזן, עדיין מאושפז במצב קשה מאוד במחלקת טיפול נמרץ בבית החולים שערי צדק וזקוק לרחמי שמים מרובים.

כפי שדווח בשבוע שעבר ב'בחדרי חרדים', לאחר התאונה ביום ראשון של חול המועד פסח, איתיאל בן -27 נחקר במשטרה, מסר גרסה ושוחרר. לאחר שגרסתו לא הסתדרה עם פרטי החקירה, ביום שלישי שעבר בוצע חיפוש בביתו על ידי משטרת ירושלים עם צו שופט, הוא נעצר, נחקר שוב ולטענת המשטרה הגרסה שלו השתנתה. אתמול הובא הובא בשנית לבית המשפט, שם הוארך מעצרו בהסכמה ביומיים עד למחר (שלישי).

"אין לו שום קשר לתאונה הזאת בשום צורה שהיא, הוא רק עזר לו להגיע הביתה" אמר ל'בחדרי חרדים' פרקליטו של החשוד שנהג ברכב, עו"ד משה בן עזרי. לדבריו, לאחר שהתפרסמו הודעות בתקשורת על התאונה, התקשר סנדרוסי לאיתיאל וביקש שיקפיץ אותו הביתה כי אין לו רכב. בזמן הנסיעה, סנדרוסי שאל למה יש כוחות משטרה ואיתיאל השיב לו שמחפשים את המעורבים בתאונה בה נפצע אנושות ילד בן 11. "הוא שאל אותו כמה וכמה פעמים אם יש לו קשר לתאונה" אומר עו"ד בן עזרי, "מאחר והוא ידע שהיה אצלו רכב שחור" בדומה לרכב שפגע וברח. "החבר אמר שאין לו קשר והוא לא יודע מה היה בכלל".

בסיום הדיון של נתנאל סנדרוסי בשבוע שעבר, לפני שעזב את האולם, אמר האב לכלי התקשורת: "שפכו את דמי, שפכו לי את הדם. זה הבן שלי" אך סירב להסביר מדוע בנו לא הגיע למשטרה מאז פרסום תמונתו בכל כלי התקשורת. כאמור, בשעה הקרובה הוא יובא לדיון נוס, בבית המשפט.עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. אני קרובת משפחה שלו  

    שרקה

  2. בטח גם הוא לא הגיע עד עכשיו למשטרה כי הוא תלמיד ישיבה צדיק שלא חשוף לתקשורת