1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. חדשות חו"ל

הניאו נאצי צפה בחרדים בפארק וקרא לסלקם

לאחר הטבח בפיטסבורג ובסן דייגו: תיעוד מטריד במיוחד של ניאו-נאצי צופה על גן מלא בחרדים - כאשר ביתו מלא בכלי נשק • צפו בתיעוד שהגיע לידי 'בחדרי חרדים'

יענקי פרברב' אייר תשע"ט 07/05/2019 10:09

כשביתו מלא בנשק • מטריד הניאו נאצי לצד הנשק שתועד הניאו נאצי לצד הנשק שתועד צילום: ללא קרדיט

השנאה עולה, אנטישמים וניאו נאצים נמצאים בכל מקום ונחשפים; אי אפשר לדווח על כל שונא יהודי, אבל פה מדובר כבר בתיעוד מטריד ומפחיד ביותר.

לאחר הטבח בפיטסבורג והירי בסן דייגו שנעצר בנס - טבח וירי שהשאירו 12 הרוגים ועשרות פצועים, זה נראה שהכתובת על הקיר לעוד טבח נגד יהודים.

וזה המעשה: ביום שישי האחרון פרסם ניאו נאצי מניו ג'רזי, המתגורר ב'בריק' הצמודה ללייקווד, יהודים חרדים שנמצאים בפארק בעיירה בריק. כך דווח האתר Yeshiva world news.

בתיעוד וידיאו שהעלה מייקל קופר הנאצי בחשבון היוטיוב שלו ביום שישי האחרון, וזעזע את כל מי שראה אותו, נראה האיש צופה בפארק מלא בחרדים ומסביר שהם "לא באים לו בטוב".

האיש מדבר בוידאו שהוא עצמו תיעד ופירסם, כי הוא לא יכול לראות את "הציונים של לייקווד, יש להם את העיירה לייקווד, אבל הם מגיעים לכאן גם; אתם רואים את זה? כל יום הם פה".

הנאצי התלונן בוידאו על ראש העיר ה'סוציאליסטי', שנותן "ליהודים לעשות מה שהם רוצים, ואם אני ידבר משהו יסתמו לי את הפה; אין כאן חופש הביטוי, יש ליהודים את לייקווד והם גם באים לכאן, יש להם את הזכות לבוא לכאן - אבל זו גסות רוח מצידם".

יצוין כי לאיש יש חשבון טוויטר עם השם "מייק קופר", והוא תושב בריק. בעבר העלה אותו נאצי סרטון בטוויטר, שאם נחבר אותו יחד עם התיעוד - תעבור לכם צמרמורת לאורך עמוד השדרה.

בסרטון שפורסם בחשבון הטוויטר שלו ביולי 2016, נראים סכינים וכלי נשק אחרים המונחים על מיטה, ובקולו אומר: "זה מה שאני עושה עם הכסף שלי". האיש נשמע אומר, "זה הכל אמתי, והכל מוכן לדרך".

כלי הנשק שתועדו בביתו. קרדיט: ללא

יצוין גם כי חשבון הטוויטר של קופר מלא בציוצים אנטישמיים, אנטי-ציוניים ואנטי-ישראליים. הוא גם צייץ נגד פייסבוק שחסמו את האנטישמי לואיס פרחאן; כמו כן, החשבון מלא בהודעות נגד הליגה נגד השמצה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. החרדים מתגרים בגויים  

  לא תתגרו בם

 2. להתעורר לפני שיהיה מאוחר  (ל”ת)

  יוסף

 3. הסרטון  


 4. ליהודים אמנם יש את הזכות לבא לשם, אבל לו אין את הזכות ליהיות שם, אז שיסתלק חזרה לגרמניה!  (ל”ת)


 5. מספיק ודי  

  מירי

 6. להפנות מיד למשטרה ! מפחיד  


 7. זה ממש מסוכן, חייבים לתפוס אותו ולטפל בו מהר ליפני שיהיה מאוחר!  (ל”ת)


 8. אל תגידו הכתובת היתה על הקיר. צריך למחוק את הבחור מהקיר.  

  זאב

 9. מילים גסות  


 10. הכתובת כתובה על הקיר..  (ל”ת)


 11. מפחיד, האנטישמיות גודלת, ירחם ה'!  (ל”ת)

  חי

 12. חרדים מפיצים שנאה לכל דבר שזז  

  נוצר תאנה

;