1. עמוד הבית
  2. נשים
  3. אופנה

לראשונה: תחרות לעיצוב בגדים שכל אחת יכולה להשתתף בה, הבמה כולה שלך!

בין אם את מעצבת בתחילת הדרך שחולמת על כניסה לעולם הסטיילינג, ובין אם את חולמת שבגד שעיצבת לעצמך בראש יהפוך לבגד על קולב, רשת האופנה GOLBARY יצאה בימים אלה בתחרות

2כתבה אינפורמטיבית, י' אייר תשע"ט 15/05/2019 16:00

WhatsApp Image 2019-05-15 at 16.08.32.jpeg

בשנים האחרונות יותר ויותר נשים דתיות וחרדיות מודעות לאופנה וסטיילינג, המקצוע סטייליסטית ומעצבת אופנה הפך למקצוע נפוץ ולא מעט קורסים נפתחו על מנת להפוך את הנשים שבחרו במקצוע הזה להיות מקצועיות ביותר.

כמה פעמים חלמת על בגד שהיית קונה אם היה בחנות, אז בין אם את מעצבת בתחילת הדרך שחולמת על כניסה לעולם הסטיילינג, ובין אם את חולמת שבגד שעיצבת לעצמך בראש יהפוך לבגד על קולב, רשת האופנה GOLBARY יצאה בימים אלה בתחרות בה כל אחת יכולה להשתתף ואולי לזכות ולהיות חלק מהקולקציה של הרשת.

מסגרת התחרות נדרש לשלוח איור של הבגד אותו עיצבתן ולשלוח אותו באתר המיוחד שנבנה לצורך כך, לאחר מכן סטייליסטית של רשת גולברי תבחר את העובדות המוצלחות ביותר ומתוכן את הפריט המושלם שכאמור יהווה חלק מהקולקציה בנוסף ניתן יהיה לזכות בגיפט קארד על סך 1000₪ למימוש ברשת.

להשתתפות בתחרות היכנסי לקישור http://bit.ly/stgolbary19

רשת GOLBARY מחזיקה כ-85 סניפים ברחבי הארץ החברה נמצאת בבעלות דוד, יעקב ומשה גולברי, הקולקציות המוצגות בבית האופנה מורכבת ממגוון פריטי לבוש במידות 36-46 וממגוון רחב של אביזרים כגון תיקים, תכשיטים, כובעים, צעיפים ובישום.

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.