1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. חדשות חו"ל

תיעוד מזעזע: דחפה את הזקן מהאוטובוס

מחזה בלתי נתפס; צעירה תועדה במצלמות של אוטובוס בלאס וגאס כשהיא דוחפת אדם מבוגר מדלת האוטובוס אל המדרכה | הוא נופל על פניו וכעבור חודש מת מפצעיו | היא מואשמת ברצח

קובי עוזיאלי, י"א אייר תשע"ט 16/05/2019 07:30

המשטרה מחפשת עדים הזקן מוטל על פניו לאחר שהופל מן האוטובוס הזקן מוטל על פניו לאחר שהופל מן האוטובוס צילום: משטרת לאס וגאס

כל מי שנחשף לתיעוד מזדעזע: משטרת לאס וגאס שבארה"ב פירסמה אמש (רביעי) תיעוד מחריד, בו נראית צעירה דוחפת אדם מבוגר מן הדלת האחורית של האוטובוס יחד עם העגלה המקופלת בה אחז.

על פי עדי ראיה, הצעירה קדשה מישל בישופ בת ה-25, דחפה את סרז' פורנייר בן ה-74 אל המדרכה, לאחר שהעיר לה על התנהגותה כלפי הנוסעים. בתגובה היא ניצלה את העובדה שהדלת האחורית היתה פתוחה באחת התחנות ודחפה אותו בחוזקה יחד עם עגלת הקניות המקופלת שנשא עמו. בתיעוד הוא נראה נופל על פניו ולא זז. כעבור חודש הוא מת מפצעיו.

המקרה אירע לפני כחודשיים, ב-21 במרץ, ופורנייר מצא את מותו כחודש לאחר מכן ב-23 באפריל, עקב כך נעצרה בישופ לפני עשרה ימים ב-6 במאי והיא מואשמת ברצח, שכן מומחים רפואיים קבעו כי מותו נגרם מאותה דחיפה שביצעה הצעירה.

יצוין כי עם הגעת השוטרים לזירה, סירב פורנייר שהתאושש קמעא להתפנות לבית חולים, אולם עשה זאת מאוחר יותר באותו היום והתאשפז, אולם כעבור כחודש כאמור הוא הלך לעולמו. 

המשטרה מפרסמת את התיעוד המחריד, בכדי לדלות אולי פרטים נוספים מעדי ראיה שישפכו אור על מה שהתרחש באוטובוס והוביל למעשה הקיצוני שהביא למוות מיותר.  

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. אני לא יודע למה זה מעניין חרדים לדבר ה', אבל בכל מקרה ודאי שהיא רוצחת ארורה  


 2. ברוך.. שלא עשני גוי  (ל”ת)

  ברוך שהבדלנו

 3. מזעזע ככה כשאין תורה  (ל”ת)

  רויטל

 4. זה גרמא זה לא רצח  (ל”ת)


  • יא ליטווק 


 5. אם אין יראת אלוקים והרגוני  (ל”ת)

  אלי

 6. מכיר אותה  (ל”ת)

  מוישה זוכמיר

  • אותה? 

   ביניומין

 7. שאין תורה חוסמים כבישים לזקנים ילדים וחולים שיסבלו.....  (ל”ת)

  תורה

 8. צעירה דחפה קשיש  


  • אתה לא חייב לקרוא הכל 

   זונדל פעטשגעבער

 9. מפחיד! נתנחם בכך שבממלכת החסד האמריקנית היא תקבל את העונש הראוי לה  

  דבש, ירושלים

 10. למה להביא סרטי התעללות?????????  

  אחת

;