1. עמוד הבית
  2. בחצרות
  3. היכלי הישיבות

זו הוראת חכם שלום בעקבות חילול השבת

בעקבות חילולי השבת: הורה נשיא מועצת חכמי התורה חכם שלום כהן "להתחזק בלימוד שתי הלכות בשולחן שבת" | עצרת מרכזית תיערך הערב בעיר תל אביב לאור קריאתו

משה ויסברג, י"א אייר תשע"ט 16/05/2019 14:22

עצרת בתל אביב חכם שלום כהן פורץ בבכי בכינוס ש"ס בבנייני האומה חכם שלום כהן פורץ בבכי בכינוס ש"ס בבנייני האומה צילום: יעקב כהן

בעקבות חילולי השבת באירועי האירוויזיון במהלך השבת הקרובה בעיר תל אביב, קרא נשיא מועצת חכמי התורה חכם שלום כהן בסיום שיעורו להתחזק בשמירת השבת על ידי לימוד שתי הלכות סביב שולחן השבת.

"השבת היא מקור הברכה לעם ישראל וח"ו כשמחללים אותה מחללים את המתנה שהשם נתן לנו, עלינו להתעורר כל אחד בביתו ולחזק את השבת וזה מה שיגן עלינו", אמר נשיא המועצת וקרא: "כל אחד בביתו יקפיד על לימוד 2 הלכות על שולחן השבת, יש כ"כ הרבה פרטים בדיני שבת. עלינו ללמוד ולשנן תמיד בכדי שאנחנו נשמור את השבת כראוי ובכך נשפיע על כלל ישראל בשמירת השבת.

בתוך כך, לאור קריאתו של נשיא המועצת, תיערך הערב בעיר תל אביב עצרת חיזוק ותפילה על ידי ארגון הידברות. בעצרת צפויים להשתתף גדולי התורה שישאו דברים במעלת השבת. 

בשעות אלה הוקם במקום אולפן שטח של ארגון הידברות אליו ינהרו ציבור רב שיקבל על עצמו קבלות של חיזוק לשמירת השבת בעקבות קריאתו של נשיא מועצת חכמי התורה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. נקודה למחשבה ועשיה  

    מנחם

;