1. עמוד הבית
  2. מומלצים
  3. צרכנות

היתרונות הרבים של מהפיכת התקשורת בישראל

בדור שמושתת על דיגיטל, סלולר ומדיה חובה להכיר את הדרך לחיות עם המחירים בשלום • לפני שאתם מבצעים רכישה של מכשיר סלולרי, או כל פריט מדיה אחר כדאי שתשקיעו מעט זמן בהשוואת מחירים

כתבה אינפורמטיבית, י"א אייר תשע"ט 16/05/2019 16:41

סמארטפון סמארטפון צילום: pixsabay

הדור הצעיר של היום רגיל להיות חסוף לכל מסכי הטלפון והמדיה שעות ארוכות מידי יום. עבור דור זה אינטרנט בבית הוא מובן מאליו, פלאפון בגיל 10 הוא כבר בגדר חובה ואם לילד אין משהו שהוא אוהב לראות במדיההוא כבר מתחיל להשתגע. דור ההורים הצעיר של היום, עוד מבלי להזכיר את הדור שלפניו, אינם מקבלים זאת כמובן מאליו ונהנים להתרפק על הזמנים שלפני כל הדור הדיגיטלי והקדמה הטכנולוגית. עם זאת, מהפיכת התקשורת לצד ההתקדמות הטכנולוגית טומנת בחובה יתרונות רבים.

הבטיחות במקום הראשון:

מהפיכת הסלולר למשל היא לא רק השוואת מחירי סלולר והאפשרות לרכוש את החבילה הזולה ביותר כדי לחסוך בעלויות החודשיות, אלא גם מסייעת בשמירה על בטיחות בני המשפחה ותורמת גם לביטחון האישי שלנו. תארו לכם הורה מודאג שרוצה לדעת מה קורה עם הילד שלו שלא חזר הביתה בזמן מבית הספר? חס וחלילה מצב של תאונה בכביש ואתם רוצים לעדכן את המשפחה שהכול בסדר אתכם או לקרוא לעזרה? האבא/סבא המבוגר היושב בביתו לבדו ואתם רוצים לוודא לשלומו? או אפילו נערה או אישה המסתובבת לבד בשעות הערב החשוכות בחוץ הנוהגת לשוחח בטלפון על מנת לשמור על בטחונה.

נהדר לעסקים:

בעבר כדי לנהל את העסק הייתם צריכים להיות נוכחים במקום, אולם כיום באמצעות הטלפון ניתן לנסוע ממקום למקום ולנהל שיחות הקשורות בעבודה בין לבין. בין פגישה לפגישה תוכלו לנהל שיחת מכירה טלפונית או לקבוע את הפגישה הבאה שלכם, לעדכן שאתם מאחרים במספר דקות או כל דבר אחר שקשור בכך. השוואת מחירי תקשורת מסייעת על הדרך לבתי עסק רבים, גם קטנים ביותר, לאפשר לעצמם חיבור לאינטרנט, קו סלולר וטלפון קווי במשרד בעלויות נוחות מאוד מה שמפחית את ההוצאות החודשיות שלהם ומאפשר להם לספק שירות זמין וטוב יותר ללקוחות שלהם.

זמינות בכל זמן וצורך:

העלייה במדד הזמינות מצד אחד פוגעת מעט בפרטיות שלנו ומצד שני חשובה מאוד ובמקרים מסוימים אף קריטית. אנשים יכולים להזמין טלפון לרופא באמצעות הטלפון ולעתים אף לשוחח ישירות עם הרופא במקרה חירום ולהציל חיים. אפילו אנשים הזקוקים לשיחה עם הפסיכולוג שלהם כדי להתמודד עם מצב לחץ או סיטואציה מסוימת במהלך היום-יום שלהם יכולים לעשות זאת גם בשיחת טלפון. כמה שיחות סרק עשיתם עם חברים או בני משפחה במהלך היום, רק כי אתם יכולים?

יש גם יתרונות רבים אחרים:

  • השוואת מחירים בקליק – היכולת לעשות שימוש באינטרנט כדי למצוא הצעת מחיר וחבילה אטרקטיבית יותר. לא משנה אם מדובר בחבילת סלולר, חבילת כבלים, חבילת אינטרנט או אפילו הכול ביחד.
  • האפשרות לנייד מספרים בקלות – הוסרה ההגבלה של כל SIM או מספר נייד להיות שייך לחברה מסוימת, דבר המאפשר לאנשים להחליף את חברת התקשורת שלהם ביתר קלות מבלי להרגיש אסירים שלהם.
  • אין יותר התחייבות – הצטרפות לחברת סלולר בעבר דרשה התחייבות ל3 שנים לפחות אולם כיום אין הגבלה זו וניתן לעבור בקלות לחברה אחרת אם יש בכך צורך.
  • חברות חדשות נכנסו לתחום – ופתחו עבורנו היצע חדש של חבילות בכל תחום: סלולר, אינטרנט, כבלים, טלפון ביתי ואפילו חבילות משולבות של יותר משירות אחד. ההיצע הגדול יותר וכניסתן של חברות חדשות לתחום פתח בפנינו אופציה חדש להשוואת מחירים מהירה ובחירת הצעת מחיר האטרקטיבית ביותר עבורנו.

לסיכום; מהפיכת התקשורת בישראל היא דבר מבורך וכוללת יתרונות רבים: אישיים, משפחתיים, חברתיים ועסקיים. לא רק שאנו נהנים מהפחתה בהוצאות החודשיות הכבדות גם כך, אלא גם מיתרונות רבים אחרים המשפרים את כל תחומי החיים שלנו.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;

התראות צבע אדום

<--red alert-->