1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. מוניציפלי 2018

הנציג החרדי ל'בחדרי': "אלחם עד הסוף. לא תהיה תחבורה בשבת"

לאחר שראש העיר רמת גן, כרמל שאמה הכהן, הודיע כי הוא צפוי "לעמוד במילתו" ולהפעיל את מערך התחבורה הציבורית בעיר בסופי השבוע, סגנו החרדי - יו"ר ש"ס המקומית מתחייב ל'בחדרי חרדים': "אלחם נגד הדבר ואעשה כל מה שביכולתי כולל הצבעה נגד העניין באם יידרש"

ארי קלמן, י"ד אייר תשע"ט 19/05/2019 15:08

אחרי הסקר בפייסבוק תחנת אוטובוס תחנת אוטובוס צילום: משה מילנר, לעמ

לאחר הפרסום ב׳בחדרי חרדים׳ על כך שבכוונתו של ראש העיר רמת גן כרמל שאמה הכהן להתחיל להפעיל תחבורה ציבורית במהלך ימי שבת קודש רחמנא ליצלן, כזו שתסיע את התושבים למקומות בילוי בתל אביב וראשון לציון - יו"ר ש"ס המקומית מרגיע את הרוחות ומתחייב למנוע זאת.

בשיחה עם 'בחדרי חרדים' אומר יו״ר ש״ס ברמת גן, סגן ראש העיר עו״ד מנחם דוד, כי "לא תהיה בשום אופן תחבורה ציבורית בשבת בעיר רמת גן.

דוד אומר כי הוא הובהר זאת גם בשיחה עם ראש העיר ולדבריו "לא היה שיתוף פעולה כזה עם ראש העיר שמתחשב בש״ס כולל בנושאי הדת".

סגר״ע ונציג ש״ס מזכיר כי בשנה האחרונה הוא נלחם נגד כוונת ראש העיר לפתוח מרכולים בעיר וכך יעשה גם הפעם. "אלחם נגד הדבר ואעשה כל מה שביכולתי כולל הצבעה נגד העניין באם יידרש".

כזכור, ראש העיר רמת גן, כרמל שאמה הכהן, שכבר הספיק לעורר סערה מאז ניצח את הבחירות - בין היתר בתמיכת סיעת ש״ס המקומית - הודיע כי הוא צפוי לעמוד במילתו ולהפעיל את מערך התחבורה בעיר בסופי השבוע.

ראש העיר הגדיל לעשות וערך סקר בעמוד הפייסבוק הרשמי שלו, דרכו ביקש לבדוק האם תושבי העיר תומכים במהלך או שמא מתנגדים להפעיל מערך קווי תחבורה למוקדי בילויים בסופי שבוע.

ראש העיר כתב, ״השירות הובטח והוא יצא לפועל, הסקר הוא עוד כלי לבחון את מידת הביקוש כדי להחליט על מידת ההשקעה, מספר המסלולים, השעות והתדירות״.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. וואו! כולל הצבעה נגד?  

  שלום

 2. גיבור אמיתי! אולי אפילו יצביע נגד! אבל לא יפרוש מהקואליציה לעולמי עד  

  דוגריש

 3. כל השסניקים דוברי שקרים. מה לגבי מליכקקלי ומתחם התחנה?  (ל”ת)

  מומו, משפחה ברברית של גויים מיוחסת מקנס

 4. אעשה כל מה שביכולתי,,,,  

  שריר

  • נכון מאוד 

   שמעון

 5. סוף סוף  

  תומר

 6. שס תמכו בו ??  (ל”ת)

  אבי

 7. דוד מנחם  

  פחדן

;