1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

בחודש אחד: 'נצח יהודה' סיכלו חמישה פיגועים

חמישה פיגועים סוכלו על ידי הגדוד החרדי 'נצח יהודה', במהלך החודש האחרון בלבד; והסיבה - הגזרה הרגישה בה פועל הגדוד
Print אלי שלזינגר , כ"ט טבת תשע"ו 10/01/2016 10:22

חיילי גדוד 'נצח יהודה'. למצולמים אין קשר לכתבה חיילי נצח יהודה

בחודש דצמבר האחרון סיכלו חיילי גדוד 'נצח יהודה' חמישה פיגועים בגזרת צפון בנימין, שלושה פיגועי דריסה ושני פיגועי דקירה. בנוסף, נטרלו החיילים עוד כחמישה מחבלים אשר פעלו בחסות הפרות הסדר אשר התרחשו בגזרה.

בחודשים האחרונים, פועלים החיילים החרדים בגזרת צפון בנימין ויישובי שילה, גזרה בה התרחשו מספר רב של פיגועים בגל הטרור האחרון, ביניהם, הפיגועים בהם נרצחו דני גונן ומלאכי רוזנפלד.

שלושת הניסיונות לבצע פיגועי דריסה, אותם סכלו החיילים, התרחשו כולם באותה הנקודה בהפרש של שבוע האחד מן השני. בפיגוע הדריסה הראשון, אשר התרחש בתחילת החודש, נפצע חייל הגדוד פצעים בינוניים. בעקבות כך חודדו נהלי הבטיחות בגדוד ויחד עם ערנותם המוגברת של החיילים במחסום, התאפשר נטרולם של שני פיגועי הדריסה הבאים אשר התרחשו בשני ימי השישי לאחר מכן, בדיוק באותה הנקודה, בכניסה ליישוב עפרה.

חיילי הגדוד אף נטרלו, כאמור, שני מחבלים אשר ביצעו פיגועי דקירה בגזרת בנימין ובירושלים בחודש האחרון. הפיגוע הראשון התרחש בתחילת החודש, כאשר במהלך הפרות סדר בגזרה ירד מחבל מרכבו ודקר את אחד מחיילי הגדוד, בתגובה פעלו חבריו במהירות וחיסלו את המחבל. בהמשך, נטרל חייל הגדוד את המחבל אשר ביצע את פיגוע הדריסה והדקירה בשכונת רוממה בירושלים בתחילת החודש שעבר, בו נפצעו קל שלושה ישראלים. החייל, אשר הבחין במתרחש כשירד מהאוטובוס, רדף אחר המחבל וחיסל אותו.

הרב ירון דוד, מרבני עמותת הנח"ל החרדי מוסיף כי "בחודש האחרון עמדו, בסיעתא דשמיא, חיילי הגדוד איתן לנוכח האתגרים אשר בפניהם, תוך נחישות, דריכות ודביקות במשימה. סיכולי הפיגועים הללו רק מוכיחים את חשיבות המשימה העומדת לפנינו".
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. חיילים יקרים וצדיקים! אנו מודים לכם על מסירות הנפש,!!  

  תודה

  • תגובה יפה. (ל”ת)

   הלל

  • אשריך (ל”ת)

   יונתן

  • חייל חרדי=לראות ולקנאות.  (ל”ת)


 2. מישהו מבין מה הסיקרקים רוצים????  

  ארי

  • כתשעים אחוז מבני הסיקריק יש הרבה בעיות ברשע ופשע בניוול וגזל, ומתפוצץ מקנאה כשפוגש בחור שהתגייס ונוחל ב' עולמות (ל”ת)

   מבין בכת הסיקריק

 3. אשריכם חיילי צבא הגנה לישראל!!!!  


 4. הסקריקים לא לומדים רק משתוללים!!! נ.ב עכשיו ברור מאיפה הכח של 10 אנשים לעשות רעש של מיליון פשוט מאוד בשביל זה יש להם את כל היום פנו  (ל”ת)