1. עמוד הבית
 2. בחצרות
 3. היכלי הישיבות

מרגש: תלמידי החינוך המיוחד שרו לנשיא המועצת • צפו

בחורי חינוך מיוחד מירושלים קיבלו הבטחה לבקר אצל נשיא מועצת חכמי התורה. הם הגיעו למעונו, שרו לכבודו וקיבלו את ברכתו • צפו בתיעוד
Print משה ויסברג , י"ג תשרי תשע"ח 03/10/2017 10:04

_imagebank_orig_orig_C5B8391A1D254B328E3B3AB565FEE1A1.jpgבחורי החינוך המיוחד נכנסו בשבוע האחרון למעונו של נשיא מועצת חכמי התורה ראש הישיבה חכם שלום כהן, קיבלו את ברכתו ושרו לכבודו.

במהלך ביקורם, ביקשו הבחורים משיח סוד לשיר לכבודו של ראש הישיבה, הרב התעניין בהספק לימודם ובחן אותם במסכת בה הם לומדים בזמן הנוכחי.

נשיא המועצת חכם שלום כהן בירכם בבריאות ושיזכו לגדול בתורה והוסיף ואמר שעליהם העולם העומד. אחד מהבחורים אף סיפר לראש הישיבה על הספק הלימודים ושגרת חייהם וביקש ברכה מיוחדת להצלחה בלימוד התורה.סגן ראש העיר צביקה כהן שהשתתף בביקור, סיפר כי התלמידים ממוסדות שיח סוד בירושלים הגיעו לביקור המיוחד לאחר שקיבלו הבטחה משר הפנים אריה דרעי שבעת ביקורו במוסד, ביקשו ממנו הבחורים להכנס אל הקודש פנימה ולקבל את ברכת ראש הישיבה.

"ואכן", אומר צביקה כהן, "זכינו למימוש ההבטחה ונכנסנו עם התלמידים לקבל את ברכת הרב שהדגיש בדבריו שהתפילות והזכויות של עם ישראל הם גם בזכות אותם בחורים צעירים ומיוחדים".

'בחדרי חרדים' עם תיעוד משירתם של הבחורים

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. והכל בזכות ראש הישיבה ר' יחיאל אסתרזון  (ל”ת)

  וייס

 2. תראו איך מרן שליטא כמעט בוכה שרואה את הבחורים הצדקים האלו  (ל”ת)


 3. זכות יש לשיח סוד שיש לו צוות כזה רק חבל  

  שרה

 4. לראות את שמעון לוי קוצר פירות לא לו  

  שרי

 5. מרגש. ולחשוב ששמעון לוי רב עם אחיו דוד זה מקומם  

  פריימן

 6. באמת מרגש מאוד. ובאמת למנכ"ל שמעון לוי זה יח"צ בלבד  (ל”ת)

  אלתר