1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. עיתונות ותקשורת

כח חדש מצטרף ל'יום ליום'

עם התרחבותו של 'עיתון יום ליום', מצטרף השבוע חגי הוברמן אל צוות הכתבים בעיתון. כך גם שמואל בן צבי מעורכי כל הזמן
Print איציק מן , א' שבט תשע"ח 17/01/2018 20:36
תגיות:

_imagebank_orig_orig_627079196B4C425BB88485FCDE16631D.jpg בן צבי והוברמןעם התרחבותו של 'עיתון יום ליום', מצטרף השבוע חגי הוברמן אל צוות הכתבים בעיתון. הוא יסקר את התחום הצבאי במדור חדש בשם 'על הכוונת'.

הוברמן (59) שימש ככתב ככתב לענייני יש"ע ועורך חדשות בעיתון 'הצופה', וכתב צבאי של 'מקור ראשון' בהמשך הפך לכתב הצבאי של עיתון "המבשר", ולאחר מכן ככתב המדיני - צבאי של השבועון "בקהילה" וכיום משמש כעורך עיתון 'מצב הרוח' המופץ בציבור הדתי לאומי.

אל צוות הכתבים מצטרף גם שמואל בן צבי שהחל מהשבוע יסקר את הנעשה בקהילות היהודיות ברחבי העולם. בן צבי היה עורך באתר החדשות 'כל הזמן' וכיום עורך באתר JDN.

נעמה עידן - מנכ"לית ובעלים של 'עיתון 'יום ליום' מסרה כי היא "שמחה להרחיב את השורות ולהתברך בכתבים ופרשנים מעולים שיעשו את תפקידם נאמנה. נמשיך להביא תקשורת מקצועית אמיתית ואיכותית לכל שכבות הציבור".

עם קבלת התפקיד אמר הוברמן: "אני שמח להצטרף אל צוות הכתבים של העיתון 'יום ליום', עיתון שאמנם שונה בתפיסתו מהשקפת עולמי הדתית, אבל מביא תקשורת נקייה, ערכית, חפה מהשמצות ומקיצוניות פוליטית, אל העם על כל מגזריו, ובעיקר מכבד את כל גדולי ישראל מכל המגזרים. אני שמח שניתן לי לתרום לקוראיו מידיעותי וניסיוני בנושאים הצבאיים והביטחוניים של מדינת ישראל. אעשה הכל על מנת להעשיר את הקוראים בידיעות ופרשנויות בנושאים אלו. כה לחי".

בן צבי שכאמור הצטרף אף הוא אמר כי הוא "שמח להצטרף למשפחת 'יום ליום'. אני מודה למנכ"לית ולעורך על האמון שנתנו בי, ובטוח שיחד עם כל צוות העובדים וההנהלה, ה'עיתון לאנשים טובים' ימשיך להוביל ולהצליח".


אולי יעניין אותך גם

אולי יעניין אותך גםהוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. מה זה קיים עדין?  

  קובי

  • אתה מהכבשים של דרעי? כל מה שלא בא לו טוב צריך להשמיד?? תתפלא שהעיתון קיים ומעניין ואיכותי ברמה לכל המגזרים! בלי חנפנות לרייס.... (ל”ת)

   ש"ס

 2. העיתון נהיה ברמה רצינית תענוג כל שבוע מחדש  (ל”ת)


 3. עדיין קיים וגודל ומעניין! הרבה יותר מהדרך העקלקלה ש"מחייבים" לחתום עליו..  

  יוסי

 4. העיתון מתרחב, אבל מנויים אין  

  ביבי

  • עיתון שמרן הקים מצרף כתב שכתב כל הזמן נגד מרן