1. עמוד הבית
  2. תוכן מקודם
  3. תוכן מקודם

ימים אחרונים למכירה הסינית החמישית של אסם

הזדמנות אחרונה לזכייה במגוון פרסים • תאריך אחרון להשתתפות: יום חמישי ט"ו תמוז תשע"ח
כתבה אינפורמטיבית , י"ג תמוז תשע"ח 26/06/2018 13:01

_imagebank_orig_orig_EA0D376D34AE4951994D39D5758B4844.jpgמבצע המכירה הסינית 5 של אסם מגיע השבוע לקו הסיום, כשרק ימים בודדים נותרו עד לסיומו ביום חמישי ט"ו תמוז. באסם מציינים בסיפוק את ההתלהבות הרבה מצד הקהל וההשתתפות האינטנסיבית במבצע.

אלפי צרכנים כבר התקשרו במהלך ימי המכירה הסינית לטלאול הייעודי של המבצע כדי לבחור את הפרסים המועדפים עליהם. כאמור, כדאי להזדרז ולהצטרף למבצע שמסתיים השבוע ביום חמישי ט"ו תמוז.

במכירה הסינית של אסם שמתקיימת גם השנה זו הפעם החמישית יוכלו המשתתפים לזכות במגוון פרסים רחב ומושקע במיוחד שבחרו עבורכם באסם כמו: תנור אפיה, מקרר, מקפיא 6 מגירות, מיקסר קנווד,מעבד מזון, סט סירים פוד – אפיל, צילומי משפחות בסטודיו מקצועי, רחפן, פלימוביל והובר בורד.

באסם מזכירים, כי גם השנה ההשתתפות במכירה הסינית של אסם ללא תשלום. איך משתתפים? קונים ממגוון מוצרי הבישול והאפיה של אסם (לא כולל חטיפים, מאפים מתוקים ומאפים מלוחים) בסכום של 39.90 ₪, מתקשרים לטלאול 03-9411444 שם תוכלו למצוא את רשימת הפרסים המלאה והקודים עונים נכון ומהר על 2 שאלות, מקישים מספר חשבונית, בוחרים קוד מתנה ויכולים לזכות במגוון פרסים, יש לשמור את החשבונית כהוכחת קניה לזכייה.

המבצע "המכירה הסינית" והתחרות שתתקיים במסגרתו ועל פיה ייקבעו הזוכים, נערכים בכפוף לתקנון המבצע הנמצא באתר www.osem.co.il המבצע יתקיים בין התאריכים 31.5.18 י"ז סיון תשע"ח ועד 28.6.18 ט"ו תמוז תשע"ח ע"י אסם השקעות בע"מ. ט.ל.ח.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.