1. עמוד הבית
 2. נשים
 3. העצמה נשית

נתניהו בתמיכה מרגשת ברעייתו: "שק חבטות"

ראש הממשלה בנימין נתניהו מביע הערב (מוצ"ש) תמיכה פומבית ברעייתו לקראת פתיחת משפטה מחר ומבקר בחריפות את התקשורת על היחס שלה כלפיה | התקשורת מיד פוצחת במקהלה אחידה — "שרה אשמה", "הכל בגלל שרה" | כל מי שלא מונה לתפקיד או פוטר תפס את השיטה - הכה בשרה והתקשורת תקשור לך כתרים

קובי עוזיאלי, י"ב סיון תשע"ט 15/06/2019 22:42

שעות לפני פתיחת המשפט בנימין נתניהו בנימין נתניהו צילום: נועם ריבקין-פנטון, פלאש 90

שעות לפני פתיחת משפטה של שרה נתניהו, בעלה ראש הממשלה ויו"ר 'הליכוד', המתמודד בעצמו עם כמה תיקי חקירה התלויים ועומדים נגדו, מפרסם פוסט בפייסבוק, בו הוא מביע תמיכה ברעייתו, מספר על מעשיה ופעליה הכבירים ותוקף את התקשורת על היחס המחפיר כלפיה.

"מה שהתקשורת לא מספרת לכם על שרה שלי", פותח בנימין נתניהו ומפרט:

בשנים האחרונות התפתח נוהג מכוער בתקשורת. בכל פעם שמישהו בסביבתי, ולעיתים גם לא בסביבתי, עוזב את תפקידו או לא נבחר לתפקיד, התקשורת מיד פוצחת במקהלה אחידה — "שרה אשמה", "הכל בגלל שרה".

אין זה משנה שבמקרים רבים שרה לא מכירה את האנשים ואפילו לא יודעת שמתנהל הליך מינוי לתפקידים שמדובר בהם.

למשל, ראש מוסד חדש שפגש את שרה לראשונה באירוע ציבורי ניגש להגיד לה שלום. היא שאלה אותו לשמו, וכשהציג את עצמו ותפקידו, שניהם פרצו בצחוק כי התקשורת פירסמה ששרה הייתה זו שמינתה אותו.

זה לא מנע ממועמד אחר לתפקיד ראש המוסד כמה שנים לאחר מכן לטעון שהסיבה לכך שלא מונה לתפקיד נעוצה בכך שהוא לא התקרב לשרה.

כך היה גם עם מישהו שראה עצמו מועמד לשגריר באו"ם. כשלא קיבל את התפקיד גם הוא נימק זאת בהתנגדותה של שרה, שלא ידעה כלל שהוא מועמד לתפקיד או שהתפקיד מתפנה.

כל מי שלא מונה לתפקיד או פוטר תפס את השיטה - הכה בשרה והתקשורת תקשור לך כתרים.

העובדות והאמת בכלל לא משנות. שרה הפכה מזמן לשק החבטות של התקשורת.

הפרשנים הארסיים באולפנים חוזרים על דברי ההבל וההסתה שוב ושוב. "נו כן", הם אומרים בארשת של חשיבות עצמית או כביכול בהבנה מעמיקה של הדברים, "זו שוב שרה". או כפי שהם נוהגים לומר לאחרונה בהנהון ראש ידעני ומאשים, "זה בלפור".

אלו דברי שקר מרושעים ומלאי ארס. אני הוא זה שמחליט בראייה רחבה של מכלול השיקולים על המינויים שאני ממנה. אבל כמובן שהאמת לא מעניינת את מקהלת הארס, שהפכה לאחרונה גם למקהלת ההרס.

הם כבר לא מסתפקים בשקרים הארסיים על שרה. עכשיו הם גם מוסיפים שעובדים עוזבים בגלל ה"הרס" שאני כביכול מביא על המדינה.

בהזדמנות אחרת אפרט מה אני עושה למען המדינה שלנו 24/7 וארחיב על המחיר הכבד שנגבה ממשפחתי בשל מסע הרדיפה של התקשורת שלא בוחלת בשום אמצעי כדאי להחליף אותי בראש ממשלת שמאל.

אבל היום אני כן רוצה לומר לכם כמה מילים על רעייתי, בת למופת להוריה ז"ל ואם למופת לבנינו. אני רוצה לספר לכם, חברים יקרים, מה שהתקשורת מסתירה מכם קרוב לעשרים שנה:

על כך ששרה הולכת שלוש פעמים בשבוע, שנה אחר שנה, לעבודתה כפסיכולוגית בשירות הציבורי. היא הולכת בשקט ובצנעה, הרחק מעין המצלמה, כדי לעזור לילדים ולהוריהם.

על כך שלאחר שעות עבודתה היא עוזרת לילדים חולי סרטן, למשפחות שכולות, לחיילים בודדים, לניצולי שואה ולעוד אנשים רבים הזקוקים לעזרה. היא לא רק נפגשת עמם פעם אחת; לעיתים זהו קשר של ליווי, תמיכה וחברות שנמשך שנים.

אני רוצה לספר לכם גם על הרושם העמוק והחיובי ששרה מותירה על מנהיגי העולם במהלך ביקוריי המדיניים בחו"ל. ועל הדרך הנפלאה והחמה שבה היא מארחת עשרות מנהיגים מהעולם במעון ראש הממשלה, דבר שמסייע לקידום יחסינו הפורחים עם אותן מדינות.

לאחרונה היא אף ייצגה את ישראל יחד עם משלחת משרד החוץ בשליחות מדינית הומניטרית לגואטמלה לאחר אסון הר הגעש שם. היא יצאה לשם בהזמנת רעיית נשיא גואטמלה, שאותה היא גם אירחה לביקור גומלין בישראל רק לפני מספר שבועות.

על כל זה, אזרחי ישראל, כמעט ולא תשמעו מילה בתקשורת.

אבל אנו שואבים כוחות מרבים רבים מכם, מתמיכתכם ומאהבתכם ברשתות החברתיות ובמפגשים המרגשים עמכם. אתם אינכם מושפעים מהרעש השקרי של התקשורת ומן הדממה המבישה של ארגוני זכויות הנשים.

והנה הדבר המדהים ביותר: אינני מכיר שום אישה או רעיה שהייתה עומדת במשך עשרות שנים תחת מטר אין סופי של השמצות שקריות ומרושעות כאלה ורצח אופי כזה - עומדת איתן וממשיכה לעזור לנזקקים, להיות אם מסורה לבנינו ולתת לי משענת וסעד.

רעייתי האהובה,
את גיבורה אמיתית.

מעוניינת לשתף אותנו בתוכן מעניין? שלחי לנו הודעה בוואטסאפ - 0583288642
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. צודק במאה אחוז  

  יצחק

 2. מדינת חלם  

  יצחק

 3. לכתך אחרי במדבר  

  רחל

 4. שרה, העם אוהב אותך!!!!  (ל”ת)

  חני

;