י"ח אייר התשפ"ד
26.05.2024
"שיקרה כל הזמן"

כך מתכנן נתניהו להביך את איראן פעם נוספת

איראן בישרה לעולם שחצתה את רף 300 ק"ג בהעשרת אורניום ונתניהו הודיע כי בקרוב ייחשפו עוד הוכחות שאיראן שיקרה כל הזמן • "אני קורא לכל מדינות אירופה: עמדו בהתחייבות שלכן", אמר נתניהו

כך מתכנן נתניהו להביך את איראן פעם נוספת
נתניהו צילום: אהרון קרון / פלאש 90

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס להודעה האיראנית על כך שהיא חצתה את רף 300 ק"ג בהעשרת אורניום והודיע כי בקרוב ייחשפו עוד הוכחות שאיראן שיקרה כל הזמן.

"היום הודיעה איראן שהיא מפרה התחייבות מפורשת שלה, כשהיא חצתה את רף 300 ק"ג בהעשרת אורניום. איראן מתקדמת בצעד משמעותי לייצור נשק גרעיני", אמר נתניהו.

בדבריו, הזכיר נתניהו את החשיפה הישראלית ואמר, "כשחשפנו את ארכיון הגרעין הסודי של איראן, הוכחנו שכל הסכם הגרעין עם איראן בנוי על שקר אחד גדול. עכשיו אפילו איראן מודה בכך. בקרוב ייחשפו עוד הוכחות שאיראן שיקרה כל הזמן".

ראש הממשלה פנה למדינות אירופה וקרא להן להצטרף לסנקציות. "אני חוזר ואומר: ישראל לא תאפשר לאיראן לפתח נשק גרעיני. ביום הזה, אני גם קורא לכל מדינות אירופה: עמדו בהתחייבות שלכן. התחייבתן לפעול ברגע שאיראן תפר את הסכם הגרעין, התחייבתן שתפעילו את מנגנון הסנקציות האוטומטיות שנקבע במועצת הביטחון. אז אני אומר לכן: עשו זאת. Do it. Just do it״.

תורה

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 3 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד