1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. בחירות 2020

פעילי ליכוד נחקרו בחשד לזיופים בבחירות

המשטרה חושדת כי תוצאות הבחירות בשני יישובים בישראל זויפו בכוונה תחילה לטובת 'הליכוד' וזימנה למתן עדות כמה פעילים בולטים במפלגה שהכחישו כי הם מעורבים | ברק שנאבק באחוז החסימה: "הפעם לא ניתן לאף אחד לגנוב את הבחירות"

קובי עוזיאלי, כ' תמוז תשע"ט 23/07/2019 07:19

"לא ניכנע לתרגילים המלוכלכים" קלפיות במחסני ועדת הבחירות בירושלים קלפיות במחסני ועדת הבחירות בירושלים צילום: Noam Revkin Fenton/Flash90

משטרת ישראל זימנה בשבועות האחרונים פעילי ליכוד בולטים, כדי לתת עדות במסגרת הטענות על זיופים שבוצעו על פי החשד בבחירות האחרונות בקלפיות לטובת 'הליכוד', כך מדווח הכתב הפוליטי של 'כאן' מיכאל שמש.

החקירה על פי דיווחו מתמקדת בקלפיות בעיר עפולה ובכסרא סמיע, בהן עלו תוצאות חריגות במיוחד לטובת 'הליכוד', ובמשטרה חושדים כי התוצאות הינן שקריות.

אותם פעילים שנחקרו הכחישו את המיוחס להם וטענו כי אינן לוקחים חלק במערך הזיופים של הליכוד בקלפיות. החקירה נמשכת וכי בשלב זה עדיין לא ברור אם הצליחה המשטרה להתחקות אחר זהות המזייפים האמיתיים.

יו"ר 'ישראל דמוקרטית' אהוד ברק שמתנדנד על סף אחוז החסימה, הגיב לדיווח ואמר, "הפעם לא ניתן לאף אחד לגנוב את הבחירות. מפלגת 'ישראל דמוקרטית' תהיה ראש החץ, לא רק בהעלאת אחוזי ההצבעה, אלא גם בשמירה על טוהר הבחירות. לא ניכנע לתרגילים המלוכלכים של החשוד מבלפור".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. זיופים בליכוד  

    יצחק מואיל

  2. יש לזה משמעות על ה8 המתנדנד של יהדות התורה?  (ל”ת)

    צבי