1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. בחירות 2021

התחזה לאבנר וגרם לבהלה בסביבת ראש הממשלה

לפני שעה קלה נפתח בטוויטר חשבון על שם אבנר נתניהו, בנו של ראש הממשלה - חשבון שצבר מעל 1,000 עוקבים תוך שעה • אלא שכעת מתברר כי מדובר בחשבון מתחזה שהפיל מאות אנשים בפח • משרד רה"מ: "חשבון מזויף"

יוסי אסולין, כ"א תמוז תשע"ט 24/07/2019 09:58

מאות אנשים נפלו בפח אבנר נתניהו אבנר נתניהו עם אביו רה"מ צילום: קובי גדעון, פלאש 90

לפני שעה קלה (רביעי) נפתח בטוויטר חשבון על שם אבנר נתניהו, בנו של ראש הממשלה נתניהו, בו נכתב כי אבנר מתכוון להביע את עמדותיו בסוגיות שונות שעל הפרק לקראת הבחירות הקרובות.

בציוץ הראשון ששיגר החשבון לאוויר, כתב אבנר: "עקב הבחירות החוזרות החלטתי לפתוח עמוד טוויטר. כפי שכולכם יודעים איני שש להשמיע את קולי בבמות ציבוריות".

"אבל, המצב ההזוי ששורר כעת ברשת שבו כל מאן דהו מרשה לעצמו להכפיש את משפחתי ואת מצביעי הליכוד באמירות מבישות ובחוסר כבוד מינימלי אינו מאפשר לי לעמוד מן הצד. אשתדל לנהוג בהגינות ובכבוד כלפי כל אחד אך לא אסבול שום פגיעה במשפחתי ובמשפחת הליכוד. אסיים בברכת "אך טוב לישראל".

החשבון צבר מעל אלף עוקבים תוך זמן קצר, ומאות אנשים לחצו "לייק" על הציוצים ששוגרו. אלא שמבירור שנערך מול אבנר נתניהו האמיתי, עולה כי מדובר בחשבון מתחזה. גם יונתן אוריך, דובר הליכוד ודוברו של ראש הממשלה הכחיש את הדברים ואמר כי מדובר בחשבון פייק.

לפני שעה קלה אף יצאה הודעה רשמית ולפיה: "חשבון הטוויטר שמשתמש בשם של אבנר נתניהו הוא חשבון מזויף".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;