ט"ז סיון התשפ"ד
22.06.2024
חיבוק לנתניהו

נרנדרה צייץ בעברית, והרשת גאתה מהתרגשות

ראש ממשלת הודו הידוע ביחסו החם לישראל, צייץ תגובה בעברית והרשת גאתה מהתרגשות • 'בחדרי חרדים' עם התיעוד

נרנדרה צייץ בעברית, והרשת גאתה מהתרגשות

רבים ברחבי העולם מציינים היום (ראשון) את "יום החברות הבינלאומי". בחשבון הטוויטר של משרד החוץ "israel in india" דאגו לציין זאת ביחסי החברות ההדוקים שיש למדינת ישראל עם ראש ממשלת הודו נרנדרה מודי, וצייצו "יום החברות שמח הודו! מי ייתן והחברות בינינו תתעצם ויחד נגיע למקומות גבוהים יותר".

ראש ממשלת הודו נרנדרה מודי, שידוע ביחסו החם לישראל, מיהר לצייץ בתגובה בחשבון הטוויטר שלו, תגובה הכתובה בעברית!: "תודה לך, מאחל יום חברות שמח לאזרחי ישראל הנהדרים ולידידי הטוב נתניהו. הודו וישראל הוכיחו את ידידותם לאורך הזמן. הקשר שלנו הוא חזק ונצחי. מאחל שהידידות בין המדינות שלנו תצמח ותפרח אף יותר בעתיד", צייץ נרנדרה.

הציוץ של נרנדרה

נזכיר שלנרנדרה יחסים חמים מאוד עם ישראל, והוא אף ביקר בה ביולי 2017 , ביקור היסטורי ראשון של ראש ממשלת המעצמה ההודית בישראל. במסגרת הביקור, ביקר נרנדרה ביד ושם, בכותל, ובשאר אתרי המורשת הישראליים. אחת התמונות הזכורות ביותר מהביקור, היא של נרנדרה טובל רגליים בים יחד עם נתניהו.

נרנדרה ונתניהו בים. מתוך הטוויטר.

בתגובה לביקורו של נרנדרה, נסע נתניהו בינואר 2018 לביקור גומלין בן ששה ימים בהודו, ונרנדרה הפגין כלפיו חיבה רבה ואף יצא לקבל את פניו עוד בשדה התעופה.

נרנדרה מודי בנימין נתניהו הודו יום החברות הבינלאומי

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד