ט' סיון התשפ"ד
15.06.2024

התלהבות אדירה בכל שכבות הציבור למען קרן הצדקה "שותפים" של ראש הישיבה רבי מאיר מאזוז שליט"א

רבים בארץ ובעולם היהודי כבר נרתמו להקמת קרן הצדקה • ההמונים נרגשים נוכח ההבטחה ההיסטורית של מרן ראש הישיבה כי התורם "לא ידע צער ומחסור כל ימי חייו" ומכך שהם יוזכרו לברכה וישועה במעמד נשגב של תיקון חצות בכותל המערבי • גורמים בהנהלת המגבית: "מרן ראש הישיבה לא מבקש כאן לעצמו, אלא רק למען עם ישראל" • ימי המגבית שלישי ורביעי, ה'-ו' באב • להצטרפות חייגו: 6997*

התלהבות אדירה בכל שכבות הציבור למען קרן הצדקה "שותפים" של ראש הישיבה רבי מאיר מאזוז שליט"א
הגאון רבי מאיר מאזוז צילום: פלאש 90

כחודש לפני ימי הרחמים והסליחות, יוצא מרן ראש הישיבה הגאון רבי מאיר מאזוז שליט"א בקריאה לציבור להשתתף בהקמת קרן הצדקה "שותפים" שתסייע למשפחות במצוקה שהגיעו לחרפת רעב. נכון להיום, יממות ספורות לפני פתיחת המגבית שתחל ביום שלישי ב-12 בצהריים ותסתיים ביום רביעי בחצות הלילה, נרשמה התלהבות עצומה בכל שכבות הציבור, כולל בריכוזים היהודיים בארה"ב ובאירופה, על מנת להיענות לקריאת הקודש של מרן ראש הישיבה, ולסייע בהקמת קרן הצדקה.

הקרן הוקמה לאחר שנים שמרן ראש הישיבה מטפל במקרים קשים שמתגלגלים לפתחו, כאשר הוא עושה מאמץ עצום על מנת לסייע לכל יהודי הפונה אליו, והדאגה למשפחות האומללות טורדת את מנוחתו. כעת, אחרי שנים של עזרה שנעשתה באופן מקומי, החליט מרן ראש הישיבה למסד את הסיוע ולהרחיב את הפעילות על ידי הקמת קרן הצדקה "שותפים" שתסייע למשפחות נזקקות.

להצטרפות למגבית ולצפיה בנתונים בזמן אמת, הכנסו לכאן>>>

במשא קודשו בכנס המיוחד להשקת קרן הצדקה שנערך בשבוע שעבר אמר מרן ראש הישיבה לציבור הנרגש שהוא חי בנס, ותלה זאת בזכות החסד. מרן ראש הישיבה הבטיח מפורשות, כי מי שיעזור לקרן הצדקה, יקבל חזרה בכפל כפליים. ידוע שברכותיו של מרן שליט"א אינן שבות ריקם, ולאורך השנים המתברכים על ידיו ראו במוחש כי ברכותיו מתקיימות אחת לאחת.

דברים אלו מצטרפים לברכה הנדירה בכתב יד קודשו של מרן ראש הישיבה אודות החשיבות הגדולה של התמיכה בעמלי תורה. "מי שתומך באברכים הלומדים תורה מתוך עוני ודוחק" כתב מרן ראש הישיבה במכתבו, "הקב"ה יברך אותו בכפלי כפליים, ולא ידע מחסור וצער כל ימיו".

במהלך האירוע נחשף כי מרן ראש הישיבה יתפלל לטובת התורמים והמתגייסים להקמת הקופה הקדושה, וביום חמישי שלאחר ימי ההתרמה, יעלה מרן ראש הישיבה לשריד בית מקדשנו, הכותל המערבי למעמד נשגב של תיקון חצות, שבו יוזכרו לתפלה שמות התורמים שהתגייסו להקמת קרן הצדקה.

גורמים בהנהלת הקרן אומרים כי מרן ראש הישיבה עוקב באופן מלא אחרי התקדמות המגבית, ופועל ללא לאות להצלחתה. לדבריהם, עשרות אלפי תלמידיו ומעריציו של מרן ראש הישיבה כבר פנו על מנת להתגייס למיזם שיגרום נחת רוח למרן, ולקחו על עצמם סכומים נכבדים לגיוס. "אנחנו רואים כאן מסירות נפש ממש. תלמידיו של מרן יודעים שלא לעצמו הוא מבקש, אלא רק למען עם ישראל ולטובת המשפחות המסכנות והאומללות ביותר שבכיים וזעקתם נגעו ללבו. אנחנו רואים את ההתלהבות ובטוחים שהמגבית תצליח מעל ומעבר בסייעתא דשמייא" אומרים בקרן.

להצטרפות למגבית ולצפיה בנתונים בזמן אמת, הכנסו לכאן>>>

שותפים הרב מאיר מזוז כסא רחמים

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד