1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. החרדים
 4. בחירות 2020

הקרב הבא בין 'דגל' לש"ס: כך יסתערו ב'דגל התורה' על קולות בעלי התשובה

אחרי הקרב על קולות הפריפריה, ב'דגל התורה' מכוונים לקהל 'בעלי התשובה', מה שצפוי לעורר תיגר בינם לבין ש"ס • פעילי התנועה יוזמים פתיחת מטה בעלי תשובה שהם מעריכים כי הקהל יכול להביא עוד 2 מנדטים • "יש לנו בארסנל אנשי מקצוע רהוטים" • 'בחדרי' עם כל הפרטים

ארי קלמן, י"ב אב תשע"ט 13/08/2019 17:08

"ש"ס קוצרת את הפירות" גפני ודרעי גפני ודרעי צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

לאחר שבבחירות החולפות הסתערו ב'דגל התורה' על קולות הפריפריה, מה שהוביל לנתק קצר בין ראשי 'יהדות התורה' ליושב ראש תנועת 'ש"ס' השר אריה דרעי - כעת בדגל התורה מתכוונים להסתער גם על קולות החוזרים בתשובה, במטרה להביאם להצביע ולתמוך ב'יהדות התורה', כשהערכה ב'דגל התורה' היא כי הדבר יכול להביא כוח משמעותי גדול.

ל'בחדרי חרדים' נודע כי נציג 'דגל התורה' בעיר הרצליה, אלעד צדיקוב, המשתייך לקהילת החוזרים בתשובה, פנה בימין האחרונים בפנייה נוספת לראשי 'דגל התורה' חברי הכנסת משה גפני ואורי מקלב לאחר שהם התעלמו מפנייתו הקודמת, כשהוא מפציר בהם על "הנחיצות בפתיחת מטה בעלי התשובה", כלשונו.

במכתב כותב צדיקוב: "השיח הציבורי נסוב סביב נושאי זהותה היהודית של ישראל, ודומני כי יש לנו בארסנל, אנשי מקצוע רהוטים, שולטים בשטח המשפטי שיכולים לדברר את הנושא הדק היטב. כמו כן, נושא "הדרת" הנשים- חייבת להיות מטופלת באופן מקצועי- ויש לנו את כח האדם המלומד והאיכותי לכך".

לדברי צדיקוב, "חבל מאוד שאת השיח הציבורי מובילים רק אנשי מחנה הימין, כשיש באמתחתינו בעלי תשובה רהוטים ומקצועיים, שעצם הדיברור שלהם כאנשי 'דגל התור' בונה באופן יחצ"ני וללא עלויות את מחנה התשובה הנבנה ומתפתח בתוך המפלגה". שהוא תוקף את סיעת האחדות שהוא מציין כי, "ש"ס כהרגלה, קוצרת את פירות היח"צ מבלי שבאמת חיה ואכפתית לנושאים הללו ביומיום.(בג"צ עפולה). שום סיבה שלא אנחנו נוביל זאת".

ל'בחדרי חרדים' נודע עוד כי צדיקוב כבר החל לפעול ובנה תוכנית עבודה שתביא את קהל בעלי התשובה לתמוך ולהצביע ב'יהדות התורה', כשעל פי התוכנית תהיה משימה אישית לכל בעל תשובה לגייס 20 קולות מבני משפחתו המורחבת "למען חינוך ילדיו". צדיקוב כותב לראשי 'דגל' כי, "מדובר בבקשה כנה ששום סבא סבתא ודודים לא יתעלמו ממנה".

כעת, צדיקוב ממתין לתגובתם של ראשי התנועה כשהוא מעריך כפי שכתב לגפני ומקלב כי "זו תוכנית שיכולה להביא לנו עוד 2 מנדטים לפחות, אם נצליח להעמיד אותה כראוי". הוא מוסיף ומבקש תקציב כדי להפעיל ולייצר 40 מוקדי מפגש קהילתיים, ע"מ להפעיל את ציבור בעלי התשובה בימי חודש הרחמים והסליחות ואף לקיים אירועים מיוחדים עבורם.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. בשביל שחוזרים בתשובה יצביעו יהדות התורה....  

  שריר

 2. ימות המשיח, בעלי התשובה ייחצנ"ו את דגל התורה. כי דגל התורה לא מסוגלת להסביר את עצמה בעצמה  (ל”ת)

  רגל התורה

 3. אלעד אל תהיה טיפש בא ונראה מה קורה עם הבעלי תשובה בסימינרים וישיבות סביר להניח שמי שסבל לא יבחר בכם ומדובר ברוב הבעלי תשובה  (ל”ת)


 4. סבתא וסבתכא  

  צדיקי

 5. אנידגל אשכנזי! אני פונה לגפני,עדיף פחות מנדטים ולהישאר בשלום עם שס אחים אנחנו! מה יראו הנוער? את המריבות על הקולות? אין לנו הרבה אפשרויות, כח ממילא ביבי יעשה קואלציה עם כחלון לבן.  (ל”ת)

  רק שלום!

  • צודקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק (ל”ת)


 6. את השיח הציבורי מובילים אנשי הימין ולפי המצב בארץ הם גם ימשיכו להוביל ולא אנשים שבאמת השקפת עולמם רחוקה מימין  (ל”ת)

  זו נאיביות

 7. בעלי תשובה  

  שרי

 8. למה הם מקבלים את הילדים שלהם?  

  קובי

 9. בבהלה המנוסה תחל זזים מערבה  (ל”ת)


 10. נאיביות?!  


 11. אני מבין שהם סיימו עם כל המחלוקות אצלהם כך שנישאר להם רק לקחת מש" ס.....  (ל”ת)


 12. מי יצביע לכם הליטאי ארורים.אנחנו אוויר בשבילכם.רשעים  (ל”ת)

  בעל תשובה

 13. בעלי תשובה לא אוהבים את גימל  

  חחחח.

  • וש"ס עצמה לא התרסקה ? איפה אתה חי 7 מנדטים זוה? 

   עצוב

 14. אחרי שמלכלכים על הבעלי תשובה עכשיו מחזרים אחריהם  (ל”ת)


  • כי גם בעלי תשובה רוצים לגזור קופון תמימים המיסכנים (ל”ת)


 15. אילו החרדים היו חרדים לדבר השם ולא כל אחד דואג רק לקהילתו שלו היו סוחפים אחריהם המון יהודים מאמינים  (ל”ת)


 16. תחלמו שהם יצביו לכם ילטאים  (ל”ת)


;