1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. בחירות 2020

דרעי לבני גנץ: "אל תתפתה ל"ידידים" שלא רוצים בטובתך" • צפו

בפתח ישיבת סיעת ש"ס בכנסת, דיבר יו"ר התנועה השר אריה דרעי וקרא ליו"ר כחול לבן בני גנץ להסכים להצעתו של נתניהו לממשלת אחדות. בהמשך דבריו, רמז דרעי כי חבר סיעתו של גנץ, יאיר לפיד, אינו רוצה בטובתו • "׳ידידים׳ שלצערי הרב לא רוצים לטובתך אלא לטובתם האישית"

ארי קלמן, ד' תשרי תש"פ 03/10/2019 16:01

מחמם נגד לפיד דרעי בישיבת סיעה דרעי בישיבת סיעה צילום: באדיבות המצלם

יו"ר ש"ס השר אריה דרעי יוצא בקריאה פומבית נוספת ליו"ר כחול לבן חבר הכנסת בני גנץ לקבל את הצעתו של ראש הממשלה נתניהו להקים ממשלת אחדות תוך שהוא רומז לכך שחבר סיעתו יאיר לפיד פועלו לסכלה.

בפתח ישיבת הסיעה אמר השר דרעי, "יש סבירות גבוהה שהכנסת תתפזר שוב. זה משבר אמיתי ובעיה גדולה למשק ולביטחון", דרעי הוסיף ואמר "אני מפנה את הקריאה לאדם אחד שהמפתח בידו - בני גנץ. תמיד הגנתי עליו כשתקפו אותו ומגן עליו גם היום. אני אומר לו: בני היקר, תצטרף לקריאה של נתניהו שעשה ויתורים גדולים והציע הצעה נדיבה מאד".

לדברי דרעי, "אני לא יודע אם אני בעצמי הייתי מסכים לכזו הצעה נדיבה, אבל הוא עשה אותה. כעת תורך", בהמשך דבריו רמז דרעי לפעילות של חבר הכנסת לפיד ואמר, "אל תתפתה לכל מיני הצעות ופיתויים של כביכול ׳ידידים׳ שלצערי הרב לא רוצים לטובתך אלא לטובתם האישית".

דרעי ציין עוד, כי "הייתי שותף בעבר לשתי ממשלות אחדות. ב84 ו-88 ונעשו דברים גדולים למען העם. העם רוצה ממשלת אחדות וזה גם ירגיע את האווירה", דרעי הצהיר בדבריו, כי "אנחנו תומכים בנתניהו באופן מוחלט. אני לא מתבייש לומר זאת בגלוי. נתמוך בו גם ב-21 יום שלאחר החזרת המנדט".

"אי אפשר לזלזל בשני מליון איש שביקשו ובחרו את נתניהו כראש הממשלה ואי אפשר לפסול תנועות ומפלגות לגיטימיות", נימק יו"ר ש"ס.

דרעי הוסיף בפנייתו לגנץ ואמר "אתה בני, שהיית כל חייך בביטחון, זו ההזדמנות שלך להציל את ישראל. אנחנו כעת משותקים, משרדי הממשלה לא יכולים לבצע מהלכים. המשק זקוק לממשלה שתקבל החלטות חיוניות", עוד הוא אמר כי "אני לא מודאג על ש"ס מבחירות נוספות. ש"ס רק תעלה. אבל מה התועלת בהן אם אי אפשר להקים ממשלה. אני מקווה שההגיון יגבר".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. מביך כל פעם לראות פוליטיקאים חרדים "מייעצים" ליריבים שלהם למי להקשיב.  (ל”ת)

  דפוק

 2. כבוד הרב דרעי גם אתה לא בסדר שהלכת נגד נתניהו  

  אמת

 3. אם ביבי יפנה תהיה לנו ממשלה למופת  

  קשקשת דרעי

 4. היועץ  


 5. היועץ הפוליטי אריה אחיתופל  (ל”ת)

  יאיר

 6. מפלגת אחדות  


 7. עצות אחיתופל  (ל”ת)

  יאיר

  • עצתאחיתופל  

   יהודה

 8. הצעת דרעי  


 9. לכל השמאלנים פה! רואחם שהימין לוקחים אחריות והשמאל לא אכפת להם מהעם!!!  

  חצ

;