1. עמוד הבית
  2. רכב ותחבורה
  3. חדשות בכבישים

הנהגת סוטה מהנתיב במהירות וכמעט גורמת לתאונה • צפו

בימים האחרונים הופץ ברשתות החברתיות סרטון ממצלמת דרך של רכב פרטי, בו מתועד אירוע של כמעט התרחשות תאונת דרכים חזיתית כתוצאה מעבירה של רכב פרטי המבצע עקיפה בדרך לא פנויה • הנהגת נעצרה לחקירה ותועמד לדין

קובי ברקת, כ"ט תשרי תש"פ 28/10/2019 18:34

"יכל להיגמר באסון" הנהגת שכמעט וגרמה לתאונה הנהגת שכמעט וגרמה לתאונה צילום: צילום מסך

בימים האחרונים הופץ ברשתות החברתיות סרטון ממצלמת דרך של רכב פרטי, בו מתועד אירוע של כמעט התרחשות תאונת דרכים חזיתית כתוצאה מעבירה של רכב פרטי מסוג קיה המבצע עקיפה בדרך לא פנויה.

עפ"י האירוע שהתרחש בתאריך 24.10.19 נראה בסרטון שהופץ, רכב פרטי מסוג קיה הנע על כביש 90 (תועד במצלמת דרך) מצפון לכיוון דרום בסמוך לישוב אבנת, מבצע עקיפה של משאית וגורם לכלי רכב שבאים בנתיב הנגדי לסטות באופן חד לשוליים תוך בלימת חירום בכדי למנוע התנגשות חזיתית.

כאמור, עם קבלת הסרטון לידי המשטרה עוד באותו היום, החלו חוקרי היחידה המרכזית של אגף התנועה לבצע פעולות חקירה על מנת לאתר את המעורבים בסרטון ולמצות את הדין.

היום לאחר פעולות חקירה מהירות, אותרה וזומנה לחקירה תחת אזהרה בגין נהיגה בקלות ראש ועקיפה בדרך לא פנויה תוך סיכון נסיעתו של אחר, נהגת הרכב הפרטי בשנות ה-60 לחייה תושבת גבעת זאב.

בתום החקירה לאחר שמסרה את גרסתה שוחררה בערבות עם הזמנה לדין לשיפוט מהיר.

"מתחילת השנה נהרגו 5 בני אדם כתוצאה מעבירה של עקיפה מסוכנת" ציינו במשטרה והוסיפו, "אנו רואים בחומרה את האירוע ואת סיכון משתמשי הדרך בפרט, נמשיך לפעול במהירות ובנחישות כפי שפעלנו באירוע זה במטרה לאתר פורעי חוק ולמצות עימם את הדין".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. חבל מאד שכך משמיצים.. כנסו  

    מכיר אותם

;